Novinky 2019

  

Medzinárodná výstava Bratislava, 17.08.2019

V sobotu sa konala v Bratislave Medzinárodná výstava psov, kde sme sa zúčastnili so 4 našimi psíkmi. Tiago vyhral CAC,CACIB,BOB, Ibiza CAC a res.CACIB, Sancho VN1 a dokončil titul Slovenský šampión šteniat a Nuti VN1 s krásnymi posudkami. ďakujeme rozhodkyni Vierke Vítkovej za skvelé a odborné posúdenie našich španielov. Tejto výstavy sa zúčastnilo celkovo 7 španielov a ostatným vystavovateľom srdečne gratulujeme k úspechom!

 

 

Výstavné novinky z USA, LV a PL, 12-14.07.2019

Počas druhého júlového víkendu sa konalo veľa výstav po celom svete. Vo floridskom West Palm Beach (USA) vyhral GCh.Emanuell Wavelet všetky tri dni BOB a takisto sa umiestnil aj v skupine na záver (2x 4.miesto a 1x 2.miesto). Gratulujeme majiteľke Janet Rahn.

- V Lotyšsku sa zúčastnil výstavy Jagermeister Wavelet, ktorý v triede šteniatok dostal Veľmi nádejnú 1 a BOB šteňa. Gratulujeme majiteľke Rute Skrastine!

- V Poľsku sa konala dvojdňová výstava v Nowom Targu, kde sa zúčastnila naša Ibizka Wavelet. Tá oba dni získala titul V1, CAJC, JBOB, BOB a tak splnila podmienky na udelenie titulu Poľský šampión mladých.

  

 

Medzinárodná výstava Veľká Ida,SK 07.07.2019

 Posudzovateľkou bola pani Judit Beke z Maďarska. Sancho získal VN1 a BOB dorast. Nuti získala VN1 a BOB mladší dorast. Ibiza Wavelet bola V1, CAC,CACIB a týmto začala cestu na Medzinárodného šampióna. Oboch dní sa zúčastnila aj sestra Isabella Wavelet, ktorá bola oba dni V1,CAJC a BOB !! a taktiež ukončila titul Junioršampión Slovenska. Gratulujeme majiteľom V. a J. Hudákovcom!! :-)

   

 

NVP Klatovy,CZ a MVP Krakow,PL 29-30.06.2019

 V sobotu sa Národnej výstavy v Klatove zúčastnila Hiru Wavelet, kde získala V1,CAC,Národný víťaz 2019 a BOB :-) Gratulujeme majiteľom rodine Dolínkovým !!! V nedeľu sa konala Medzinár.výstava v Krakowe, kde sme sa zúčastnili s našou Ibizou. Tá vybojovala V1 z 2 feniek, CAJC a JUNIOR BOB :-) Sme na ňu veľmi pyšní, nakoľko sa zúčastnilo až 8 ŠVP !!!

   

 

Cambridge, Minnesota, USA 20-23.06.2019

 GCHS. Emanuell Wavelet získal vo štvrtok BOB a BIG 4, v piatok BOB, v sobotu BOB. Gratulujeme majiteľke Janet Rahn (USA).

 

Medzinárodná výstava Nitra,SK 07-08.06.2019

Jimmy Choo Wavelet v piatok získal Veľmi nádejný 1 a BOB puppy, posudzovateľka bola M.W.Wierzchowska,PL. V sobotu opäť získal Jimmy Veľmi nádejný 1, BOB puppy od španielského rozhodcu José Miguela Dovala a taktiež ukončil titul Slovenský šampión šteniat. Gratulujeme majiteľke Báre Holodňákovej!!

 

 

Medzinárodná a národná výstava Erfurt,DE a 4-dňová výstava Dunkirk,USA 02.06.2019

V sobotu sa konala Národná výstava v nemeckom Erfurte, kde sa zúčastnilo 9 ŠVP a naša Havana vyhrala V1,CAC,Anw.Dt.VDH a BOS! Posudzovateľom bol špecialista na VIII.skupinu Alessandro Zeppi (IT). V nedeľu bola Medzinárodná výstava a Havana získala rovnaké víťazstvo V1,CAC,Anw.Dt.VDH,CACIB a BOS ! Tiež súťažila aj malá Joy Wavelet, ktorá dostala VN1 a BOB puppy. Rozhodcom bola Lenka Frnčová,CZ. Gratulujeme majiteľke Marion Pawlak!

V Amerike - Dunkirk,New York sa koná 4-dňová výstava, kde súťaží GCHB. Emanuell Wavelet a výsledky sú nasledovné: ŠTVRTOK /6 ŠVP/: vyhral BOB a BEST IN GROUP 4, PIATOK /6 ŠVP/: vyhral BOB, SOBOTA /6 ŠVP/: vyhral BOB  ; NEDEĽA /6 ŠVP/: ? . Gratulujeme majiteľkám Janet Rahn a Faith Ott.

    

 

Medzinárodná výstava Neumunster,DE a Monroe,USA 25-26.05.2019

V sobotu sa konala výstava v Neumunster (Nemecko) kde sa opäť zúčastnili Havana a Joy Wavelet. Havana bola tento krát veľmi úspešná a získala V1,CAC,CACIB a BOB. Malá Joy bola Veľmi nádejná 1 a BOB baby. Gratulujeme majiteľke Marion Pawlak!

GCHB. Emanuell Wavelet bol na výstave Cottonland Cluster Dog show v meste Monroe, Louisiana kde každý deň vyhral BEST OF BREED a umiestnil sa v 2x BEST IN GROUP 4, BEST IN GROUP 3, BEST IN GROUP 2. Gratulujeme majiteľke Janet Rahn!

   

 

Výstava SK,DE,FIN 18-19.05.2019

V sobotu sa konala Klubová výstava KCHPS. Posudzovateľom bol Herbert Klemann z Nemecka. Tejto výstavy sa zúčastnilo 5 našich psíkov. Sancho (Toboso Wavelet) získal Veľmi nádejný 1/2, BOB baby v triede mladší dorast. Castaňo Wavelet v triede šampiónov (maj: rodina Klieštiková) získal V1,CAC,BOS a Klubový víťaz 2019. Ibiza Wavelet súťažila so sestrou Isabellou v triede mladých. Ibiza vyhrala V1,CAJC,JBOB,BOB, Klubový víťaz mladých 2019 a ešte aj BISS Junior 3 !!! Isabellka (maj: Veronika Hudáková) dostala Veľmi dobrú 2, pretože mala príliš krátku srsť. Veríme v lepšie výsledky na ďalších výstavách, keď bude Isabellka v plnej kondícii. A nakoniec Muffinka získala V1,CAC a Klubová víťazka 2019. S malou Aničkou (majiteľka Castaňa) súťažili v Dieťa a pes a išlo im to super (1.miesto). 

V Nemecku bola výstava v Dortmunde, kde sa zúčastnila Havana a Joy Wavelet s majiteľkou Marion Pawlak (DE).  Prvý deň Joy získala Veľmi nádejnú 1, Havana bola V2/3, res.CAC a res.CACIB. Druhý deň Joy bola opäť Veľmi nádejná 1 a Havana bola Veľmi dobrá 3/3 :D Zaujímavé hodnotenia obidva dni! 

V sobotu 18.05. za fínskej výstavy zúčastil aj Guerrero Wavelet (Rico) kde získal titul Veľmi dobrý 1, avšak s krásnym posudkom. Rozhodkyňa bola pani Jana Janeková z našeho Slovenska :-)

      

 

Národná výstava v Rusku a Zalaegerszeg,HU 11-12.05.2019

 V sobotu 11.05.2019 sa stal historický okamih pre plemeno v Rusku, kde naša odchovankyňa Mult.Ch, JWW-16 Candella Wavelet (majiteľ: Maxim a Jana Kukshenev), získala titul BEST IN SHOW! Je to prvýkrát v histórii výstav psov v Rusku, kedy titul najlepšieho psa celej výstavy získal Španielsky vodný pes. Obrovská gratulácia!! Sme nesmierne pyšní :-) 

V nedeľu sme boli na Národnej výstave v Zalaegerszegu,HU kde nás posudzovala pani Dr.Balogh Zsuzsana. Sancho dostal Veľmi nádejnú 1 a tým skončil svoj prvý titul BABY CHAMPION OF HUNGARY. Ibiza Wavelet dostala V1,CAC,JBOB a BOB, no darilo sa jej aj v záverečných súťažiach kde bola najlepší mladý jedinec z FCI 8 a nakoniec BEST IN GROUP 3 z FCI 8. Ibizka tiež dokončila svoj tretí titul a stala sa JUNIORCHAMPION of HUNGARY. Ďakujeme rozhodcom za ocenenie kvality našich psíkov!

  

 

2x Medzinárodná výstava Lučenec, SK 04-05.04.2019

V sobotu bol posudzovateľom Miroslav Stanovský (SK). Jimmy Choo v triede šteniat získal BOB baby. Ibiza Wavelet získala V1,CAJC,JBOB a BOB. V nedeľu bola posudzovateľkou pani Fintorová (SK). Jimmy Choo opäť vyhral triedu šteniat, Ibiza V1, CAJC, JBOB a BOB. Ďakujeme obom rozhodcom za skvelé posudky. Gratulujeme majiteľke Jimmyho - Báre Holodňák, za úspešne začatú kariéru!!

 

 

Národná výstava Zmajevo, SRB 27.04.2019

Ibiza Wavelet získala V1,CAJC,JBOB a dokončila titul Srbský Junioršampión, Sancho -Toboso Del Majaceite- dostal Veľmi nádejný 1 a BOB baby a Muffin De Valneboeiro získala V1,CAC,BOB a stala sa Srbskou šampiónkou. Posudozvateľom bol Dragan Babic,SRB. 

 

Medzinárodná výstava Debrecen, HU 21.04.2019

Ibiza Wavelet získala V1,CAJC a JBOB a Sancho -Toboso Del Majaceite- dostal Veľmi nádejný 1 a BOB baby. Posudozvateľom bol Victor Lobakin (AZ).

 

 

Klubová výstava Soponya, HU 13.04.2019

Posudzovateľom v plemene bol Szabó Szándor (HU). Sancho získal titul Veľmi nádejný 1, super sa predviedol a v závarečkách vyhral BEST IN SHOW Minor puppy 1 (posudzovateľkou bola Angela Copper z UK) :) Ibiza Wavelet bola druhá v triede mladých, Ferragamo Wavelet bol najlepší pes a získal CAC. Muffin De Valneboeiro získala V1,CAC, Klubový víťaz 2019 a BOB. Sme veľmi pyšní na našich psíkov a ďakujeme majiteľom Ferragama za prihlásenie :)

  

 

Lake Cluster Výstava, USA  30.03.2019

Emanuell Wavelet a Cambia Wavelet sa zúčastnili 3-dňovej výstavy kde sa perfektne umiestnili. Emo získal každý deň BOB a 2x BEST IN GROUP 2, Maya každý deň BOS a nakoniec BEST IN GROUP v Owner/handler. Gratulujeme majiteľkám a ďakujeme za super predvedenie!

  

 

Národná výstava Salgotarján, Maďarsko, 24.03.2019

Tejto výstavy sa zúčastnila Ibiza Wavelet, ktorá získala V1,CAJC a JBOB a Muffin De Valneboeiro CAC a BOB. Posudzovateľom bol Szabó Szándor z Maďarska.

 

ECVO vyšetrenie a nový člen zo Španielska, 08.03.2019

V piatok 08.03. sme boli na očnom vyšetrení v Trnave u MVDr. Fagu :-) Výsledky vyšli perfektné a každý psík dostal svoj certifikát. V nedeľu 24.02.2019 ku nám pricestoval zo Španielska nový člen našej stanice "Sancho" celým menom Toboso Del Majaceite. Ďakujeme chovateľom Marte a Josému, že nám zverili do rúk tak krásneho psíka!

 

Crufts dog show Birmingham, 07.03.2019

Najväčšej výstavy psov v Anglicku sa zúčastnil Duende Wavelet. Predviedol sa skvele, ďakujeme Tracey Whitehead za prezentáciu!

 

Zdravotné výsledky našich odchovov 06.03.2019

Fiesta Wavelet - HD A, ED 0 (majiteľom rodine Orawskej gratulujeme do Poľska), Funky Wavelet - HD A, ED 0, PRA N/N (majiteľke Tenne Grenaae z Dánska tiež gratulujeme), Havana Wavelet - HD A, PRA N/N, ECVO čisté (gratulujeme majiteľke Marion Pawlak z Nemecka) a naša Ibizka Wavelet - HD B, ED 0. Veľmi sa tešíme z výsledkov :)

 

Joensuu, Fínsko 02-03.03.2019

Gracie Wavelet sa zúčastnila CAC výstavy v Joensuu, rozhodca/sobota: Zorica Blomqvist - výsledok Veľmi dobrá 4/5, rozhodca v nedeľu: Darko Drobnjak - výsledok Výborná 2/3, CQ. Gratulujeme majiteľke Kirsi Tanskanen,FI

 

Victory show, Bratislava 23.02.2019

Rozhodca: Eva Felszéghyová,SK - Ibiza Wavelet získala V1,CAJC a Victory Junior Winner 2019, tým skončila podmienky na titul Junior šampiónka Slovenska. Tiago sa predviedol skvele a získal Victory Winner 2019.

 

Westminster výstava, New York,USA 11.02.2019

V americkom Manhattane sa konala najväčšia výstava psov v roku. Našu chovateľskú stanicu prezentovali 3 odchovanci. Ch.USA Gianna Versace Wavelet predvádzaná mnou získala titul BOS (najlepšia suka v plemena) !!! GCh. Deseado Wavelet získal Award of Merit males (3.najlepší pes v plemene) bol predvzádzaný Ninou Fetter. Mult.Ch. Emanuell Wavelet sa predviedol perfektne s majiteľkou Janet Rahn, avšak rozhodca preferoval viac kučeravú srsť než dredy. Tešíme sa z výsledkov. Rozhodcom bol Nikša Lemo z Chorvátska.

 

národná výstava Charleston,USA 26-27.01.2019

V americkom Charlestone sa konala výstava, kde náš odchovanec Emanuell Wavelet oba dni získal BOB a umiestnil sa BEST IN GROUP 4 :-) Gratulujeme majiteľke Janet Rahn a rodine!

 

Medzinárodná výstava psov Nitra, 27.01.2019

Posudzovateľ: Jana Janek (SK), Rayaragua Billabong - Výb.1, CAC a Muffin De Valneboeiro - Výb.1, CAC :-)

 

 

Novinky 2018

celotýždenný maratón výstav, ORLANDO, Florida - USA, 12-16.12.2018

V americkom Orlande sa konala najdôležitejšia výstava  v roku. Naši odchovanci si viedli perfektne, sme veľmi pyšní a vďační celému tímu v USA, za perfektnú prezentáciu. Tu je rozpis dní / rozhodca / výsledok našich psíkov (nižšie pod fotkami):

1.deň - 11.12.2018 (rozhodca: Carmen L. Battaglia,US)

GCh. DESEADO WAVELET - BOB (Najlepší z plemena)

GCh. EMANUELL WAVELET - SELECT DOG (2.najlepší pes)

Ch. EYE OF THE TIGER WAVELET - pozitívne hodnotený

2.deň - 12.12.2018 (rozhodca: William E. Usherwood,US)

GCh. DESEADO WAVELET - BOB (Najlepší z plemena)

GCh. EMANUELL WAVELET - pozitívne hodnotený

Ch. EYE OF THE TIGER WAVELET - pozitívne hodnotený

 

3.deň - 13.12.2018 (rozhodca: Carol S. Brown,US)

NÁRODNÁ ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SWD CLUB OF USA

GCh. DESEADO WAVELET - pozitívne hodnotený

GCh. EMANUELL WAVELET - BOB (Najlepší z plemena)

Ch. EYE OF THE TIGER WAVELET - pozitívne hodnotený

4.deň - 14.12.2018 (rozhodca: Michael Folkner,US)

GCh. DESEADO WAVELET - SELECT DOG (2.najlepší pes)

GCh. EMANUELL WAVELET - BOB (Najlepší z plemena)

Ch. EYE OF THE TIGER WAVELET - pozitívne hodnotený

5.deň - 15.12.2018 (rozhodca: Michael Folkner,US)

- šteňacia výstava

6.deň - 16.12.2018 (rozhodca: ?)

GCh. DESEADO WAVELET - BOB (Najlepší z plemena)

GCh. EMANUELL WAVELET - Select (2. najlepší pes)

Ch. EYE OF THE TIGER WAVELET - Award of merit (3.najlepší pes)


2x Medzinárodná výstava Nitra, 8-9.12.2018

Posledná tohtoročná výstava sa konala v Nitre. V sobotu posudzoval pán Otakar Vondrouš, kde Aisi (I see Fire Wavelet) získal CAJC a bol vybratý do užšieho výberu v JUNIOR BIG. Ibiza Wavelet získala CAJC a BOS a Tiago získal CAC a CACIB a BOB. V nedeľu Aisi získal CAJC a BOB, Ibizka CAJC a BOS a Tiago CAC a CACIB. Tiago tiež dokončil nový titul Slovenský výstavný šampión! Pán posudzovateľ bol Alessandro Zeppi z Talianska. Gratulujeme taktiež majiteľom Aisiho, rodine Hauskrechtovej a handlerke Nikol Pisoňovej :-)

   

 

Nový vrh "J" a FIesta Wavelet, 10.11.2018

V sobotu 10.11.2018 sa narodil náš nový vrh "J", Muffinka priviedla na svet 10 krásnych šteniatok. V sobotu sa takisto konala výstava v Kielcach, kde Fiesta Wavelet získala CAC a res.CACIB! Gratulujeme majiteľke Marii Orawskej :-)

 

 

Ďalšia šampiónka z našej stanice, 28.10.2018

Na medzinárodnej výstave v Bratislave sa nezúčastnil len I see Fire ale aj jeho sestra Isabella Wavelet, ktorá všetky tri dni získala krásne hodnotenie Veľmi nádejná 1 a tým splnila podmienky pre udelenie titulu Slovenská šampiónka šteniat!

Srdečne gratulujeme majiteľke Veronike Hudákovej s rodinou!

 

NEUVERITEĽNÝ ÚSPECH na MVP Bratislava, 26.10.2018

Úplne prvá výstava pre psíka I see Fire Wavelet "Aisiho" skončila obrovským úspechom!!! Aisi sa zúčastnil výstavy len v piatok, od pána rozhodcu získal krásne hodnotenie a známku Veľmi nádejný 1, a v záverečných súťažiach vyhral 1.miesto BEST IN SHOW Dorast !!! Ďakujeme Aisiho majiteľom, Jozefovi a Martine Hauskrechtovcom za skvelý domov a starostlivosť a taktiež handlerke Nikolke Pisoňovej za skvelú prezentáciu !

 

Hazelnut Wavelet bol kompletne vyšetrený so skvelými výsledkami :-) 25.10.2018

Skvelé správy prišli z Nórska, zo stanice Aquanders, kde sa presťahoval náš odchov Hazelnut Wavelet. Oso je PRA N/N, ECVO a Gonioscopy clear, CHG N/N, NAD N/N, DM N/N, na DBK a DLK sa výsledky ešte očakávajú. Gratulujeme majiteľke Elise Andersen!!

 

Nová šampiónka šteniat 23.10.2018

Ibiza Wavelet sa oficiálne stala Slovenskou šampiónkou šteniat :-)

 

Národná výstava Wilmington, USA 21.10.2018

GCh.Deseado Wavelet opäť vyhral skupinu a neskôr sa umiestnil ako BEST IN SHOW 2. Gratulujeme celému americkému tímu!!

 

Európska výstava Varšava,PL 11.10.2018

Posudzovateľ: Zdenka Jílková (CZ).

Hazelnut Wavelet - exc.2/4, Rayaragua Billabong exc.2,res.CACIB /7, Ibiza Wavelet VN 2/4, Delicatessa Wavelet exc.3/4.

 

Špeciálna výstava Košice,SK 06.10.2018

Posudzovateľ: Vilmos Kardos (ďakujeme za krásne posudky našich španielov pánovi rozhodcovi). Muffin - CAC, Víťaz ŠV 2018, BOB, Tiago - CAC, Víťaz ŠV 2018, BOS, Max - CAC a Ibiza - VN1, 2.BIS dorast a týmto splnila podmienky pre titul Slovenská šampiónka šteniat.

 

Národná výstava Chorzów a výstavy v USA 02.09.2018

Naši odchovanci GCh.Cambia Wavelet v americkom Raleigh (Severná Karolína) mala úspešný trojvýstavný víkend kde sa umiestnila v skupine ako BOG 4, BOG2 a každý deň BOB. Ďakujeme handlerovi Arvind de Braganca! GCh.Deseado Wavelet handlovaný Ninou M.Fetter bol každý deň BOB a a umiestnil sa aj BOG 2!

V sobotu sa konala Národná výstava psov Chorzów v Poľsku kde sme prezentovali naše dve fenky Delicatessu Wavelet a Muffin De Valneboeiro a obidve úspešne ukončili titul Poľský šampión.

    

 

Medzinárodná výstava Bratislava,SK 18.08.2018

Tiago (Rayaragua Billabong) získal štvrtý CAC, k titulu absolútny Slovenský výstavný šampión mu chýbajú už len dva. Na svojej prvej výstave bola Olivia Vom Hause Kristo v triede dorast kde získala Veľmi nádejný 1. Ibiza Wavelet v triede mladší dorast získala taktiež Veľmi nádejný 1. Ďakujeme p.rozhodcovi Otakar Vondrouš z CZ.

 

Svetová Výstava Amsterdam,NL  9-10-11.08.2018

Candella Wavelet z nášhu vrhu "C" ako jediná prezentovala našu stanicu na svetovej výstave v Amsterdame. Na BENELUX Winner 2018 vyhrala triedu otvorenú (posudzovateľka Barbara Muller-CH), na Špeciálnej výstave ŠVP pod slovenským rozhodcom Vladimírom Piskayom taktiež vyhrala triedu otvorenú a posledný deň na Svetovej výstave poudzovala Tatjana Urek zo Slovinska kde Candella dostala známku Výborná. Gratulujeme majiteľovi Maximovi Kukshenevovi z Ruska!

 

Klubová výstava Námešť na Hané,CZ  28.07.2018

Posudzovateľkou bola pani Zdenka Jílková. Náš Tiago získal BOB a Klubový víťaz 2018, Delicatessa CAC, Ibiza Veľmi nádejná 1. Môžeme spomenúť, že Tiago dcéra z Poľska (Farfalla Bona Espero) získala BOS a Klubový víťaz 2018! Gratulujeme všetkým 9 prihláseným španielikom :-) PS: Tiago a Deli vyhrali 3.NAJLEPŠÍ PÁR VÝSTAVY!!!

 

Prvý úspešný polrok pre naše odchovy v USA, 18.07.2018

Radi by sme poďakovali a poslali gratuláciu do USA! Všetci 4 Wavelet odchovy vystavované/vo vlastníctve Janet Rahn sú na 4 najlepších miestach v celej Amerike. Sme naozaj veľmi šťastní :-)

 

Veľká Ida CACIB výstava, 08.07.2018

Delicatessa sa stala Grandšampiónkou Slovenska, Tiago získal BOB, Oso prvýkrát v triede mladých CAJC a JBOB a Ibiza na svojej úplne prvej výstave Veľmi nádejná s krásnym posudkom :) Posudzovateľkou bola špecialistka na FCI 8 skupinu p.Felszéghyová.

 

Nitra CACIB výstava, 10.06.2018

Posudzovateľom bol špecialista z Portugalska José Homem de Mello a naša Delicatessa Wavelet získala titul BEST OF BREED a Crufts Qualification 2019, Tiago získal BOS taktiež CQ 2019 a Hazelnut Wavelet sa stal novým ŠAMPIÓNOM ŠTENIAT SLOVENSKA !!!

 

Výstavný víkend vo Fínsku, 30.05.2018

Vo Fínsku sa konala národná výstava kde sa zúčastnili Fortuna (obr.č.1-2) aj Gracie Wavelet. Ďakujeme za fotky majiteľom :-)

  

 

Úspešný víkend pre Waveleťákov v rôznych krajinách, 21.05.2018

Vo Švédsku sa konala medzinárodná výstava, kde naša odchovankyňa Eternity Wavelet dokončila titul Švédsky šampión. Gch.Deseado Wavelet v USA vyhral prvé miesto v Herding group v Ohio a Emanuell Wavelet (na obr.3) vyhral tretie miesto v Herding group v Tennessee. V sobotu sa taktiež konala Klubová výstava v Pezinku kde sa zúčastnili Hazelnut Wavelet (získal Veľmi Nádejný a nakoniec sa stal Najlepším dorastencom výstavy 1), Delicatessa Wavelet získala titul Klubový víťaz 2018 a BOB!! a Rayaragua Billabong Klubový víťaz 2018 a BOS!! Gratulujeme všetkým Wavelet psíkom a ďakujeme za úspešnú prezentáciu :-)

 

Medzinárodná výstava Stara Pazova, Srbsko 29.04.2018

Delicatessa Wavelet a Rayaragua Billabong sa stali novými Šampiónmi Srbska. Ďakujeme za ocenenie pani Marte Šipoš.

 

Národná výstava Perry, Georgia USA 15.04.2018

Emanuell Wavelet dokončil tento víkend (za 2 týždne) titul Šampión USA!!! Gratulujeme handlerke Janet Rahn!!

 

Národná výstava Bratislava,SK 18.02.2018

Hazelnut Wavelet získal Veľmi nádejný 1, Castaňo Wavelet získal V1,CAC a nový Slovenský šampión (gratulujeme majiteľom rodine Klieštikovcom!!) a Emanuell Wavelet v triede šampiónov V1,CAC,BOB a Národný víťaz 2018. Rozhodca: Gabriela Ridarčíková,SK.

 

Medzinárodná výstava Budapešť, 17.02.2018

Ch. Emanuell Wavelet v triede šampiónov V1,CAC,CACIB,BOB! Rozhodca: Vig Orsolya,HU

 

Westminster dog show, New York, USA 12.02.2018

GCh.USA, Ch.US, Cambia Wavelet sa umiestnila ako Select bitch. Gratulujeme majiteľke Janet Rahn !!! Celé video našej odchovankyňe na výstave v New Yorku tu: http://www.westminsterkennelclub.org/breed-results/breed-videos-2018/SWTR-2018-video/

 

Duo Cacib Nitra,SK 10-11.02.2018

Mult.Ch. Rayaragua Billabong vyhral oba dni V1,CAC,CACIB,BOB a ukončil titul Grandšampión Slovenska! Emanuell Wavelet oba dni V1,CAC, a prvý deň aj res.CACIB. Ďakujeme všetkým rozhodcom za krásne posudky.

 

Úspechy v USA, naše Wavelet deti 02.02.2018

GCh.USA, Ch.USA Deseado Wavelet  (bielo-hnedý) sa umiestnil niekoľkokrát na stupni, keď vyhral BOG 1, BOG 3 a BOG 4. GCh.USA, Ch.USA Cambia Wavelet (biela fenka) taktiež vyhrala Herding skupinu a najmladšie Wavelet dvojičky - Gianna a Gucci čoskoro ukončia svoj prvý titul - Šampión USA! Gratulujeme a ďakujeme majiteľkám Janet Rahn a Faith Ott, handlerke Nina Fetter a celému tímu!!!

     Webdesign pre chovatelov

© 2015 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele