Novinky 2019

 

Výstavy v USA a v AUSTRÁLII, 15.12.2019

Každoročne druhý decembrový týždeň v roku sa koná v Orlande na Floride 7-dňová výstava American National Championship. Emanuell Wavelet vyhral každý deň BEST of BREED a jeden deň sa umiestnil aj 4tý v skupine pod austrálskym rozhodcom Timom Thomasom. Gratulujeme celému tímu!!

V Austrálii sa tento víkend prvýkrát zúčastnil výstavy Indiana Jones Wavelet (Albert) a ten získal obidva dni CC a 1x BOS. Gratulujeme majiteľke Millisse Fox!!!

       

 

PoslednÁ výstava v roku 2019 - 08.12.2019

Tradične sa konala v Nitre kde sa v triede mladšieho dorastu zúčastnil Carlos - Key West Wavelet. Ten získal krásny posudok od rozhodcu p.Kanása, a dokončil svoj prvý šampionát - Slovenský šampión šteniat.

 

 

Víkend v Budapešti,HU 30.11-01.12.2019

V sobotu sa konal Šampión šampiónov, kde sa zúčastnil Tiago a Ibiza. Tiago získal BOB a tak sa stal novým Grandšampiónom Maďarska, Ibiza bola BOS a tá sa stala Maďarskou šampiónkou. V nedeľu sa výstavy zúčastnila Ibiza, ktorá získala CAC a res.CACIB a Muffinka, ktorá získala CAC, CACIB a BOB. Premiéru mal aj 5-mesačný Key Largo Wavelet, ktorý získal BEST MINOR Puppy. Gratulujeme jeho majiteľom :-)

 

 

Novinky z Nórska, USA a Švédska, 11-17.11.2019

= Dňa 11.11.2019 sa konala Národná výstava v nórskom Storde. Tam sa zúčastnil náš odchovanec Oso - Hazelnut Wavelet. V pekne konkurencii skončil ako druhý najlepší pes (Exc.2, Res.CAC/Cert, a CK /Champion quality/. Gratulujeme majiteľke Elise Andersen (chs Aquanders, Nórsko).

= v americkom meste Alabama sa krásne umiestňoval aj náš odchovanec GCH,CH.BIS EManuell Wavelet, ktorý získal BEST IN GROUP 2, BEST IN GROUP3 a aj BEST IN GROUP 4 počas týždňa 11-17.11.2019. Gratulujeme majiteľke Janet Rahn (chs DGS) :-)

= tento výstavný týždeň zavŕšila Isa (Lady Gaga Wavelet) vo Švédsku, ktorá vyhrala BOB šteňa a BEST IN GROUP 3 v VIII.skupine :-) Gratulujeme rodine Flenmark (chs Eyeball´s) !!

    

 

Nová Šampiónka Dánska, 02-03.11.2019

Prvý novembrový víkend sa v dánskom Herningu konala  medzinárodná výstava, kde sa zúčastnila Ch.SWE Eternity Wavelet "Evi". So svojou majiteľkou Anna Grevaker si v sobotu vybojovali V1, CAC, CACIB, BOS a v nedeľu V2 a res.CACIB. Tým sa stala Šampiónkou Dánska. Gratulujeme majiteľke Anne!

 

Nový Junioršampión Litvy a Lotyšska - 27.10.2019

 S radosťou oznamujeme, že Jagermeister Wavelet dokončil dva tituly Junioršampióna Litvy aj Lotyšska. Gratulujeme majiteľke Rute!

 

 

Medzinárodná výstava Bratislava 26-27.10.2019

Posledný októbrový víkend sa konala výstava v Bratislave. V sobotu posudzoval pán Eugeny Kaplauskas z Ruska a výsledky sú nasledovné: Key West Wavelet - Veľmi nádejný 1 a BOB šteňa, Jimmy Choo Wavelet - Výborný 1, Rayaragua Billabong - V1, CAC, CACIB, BOB a nový Šampión SKJ !!! a Dunkin Donut for Wavelet MaJ - Veľmi nádejná 1 a ukončená Slovenská šampiónka šteniat :-) ďakujeme majiteľom Kennetha Wavelet za pomoc :)

V nedeľu posudzoval pán Jozef Jursa (SK) kde Ibiza Wavelet získala V1, CAC, CACIB a BOB, Key West Wavelet a Dunkin Donut zopakovali tituly s krásnymi posudkami. Tešíme sa z krásnych výsledkov!

    

 

OBROVSKÝ ÚSPECH V KANADE, a výstava v Lotyšsku 05.10.2019

Poprvýkrát v Kanade sa zúčastnil výstavy Kendall Wavelet, kde získal oba dni (sobotu aj nedeľu) DOUBLE BEST IN SHOW BABY a 4x BEST IN GROUP. Gratulujeme majiteľke Noreena Seery, Catherine a Raquel Woodliffe z Ontaria! Jagärmeister Wavelet (Nuno) sa zúčastnil opäť výstavy v Lotyšsku a získal V1, CAJC a JBOB. Gratulujeme majiteľke Rute Skrastine!

  

 

Novinky z Litvy a USA, 05.10.2019

Jagärmeister Wavelet (Nuno) sa zúčastnil výstavy v Litve, kde oba dni bol V1 /2, získal CAJC a BOB! Gratulujeme majiteľke Rute Skrastine :-) V USA BIS, MULT.CH EMANUELL Wavelet sa opäť krásne umiestnil v skupine na 1. a 4.mieste. Gratulujeme majiteľke Janet Rahn!

 

 

Novinky z Lotyšska a USA, 22.09.2019

Prvýkrát v triede mladých sa zúčastnil náš odchov NUNO (Jägermeister Wavelet) kde získal V1,CAJC,BOB. Gratulujeme majiteľke Rute Skrastine. Náš stály víťaz Emík - GCH.EMANUELL WAVELET sa umiestnil vo veľkej skupine ako BEST IN GROUP 2! Gratulujeme majiteľke Janet Rahn.

  

 

Neuveriteľný úspech našeho Emíka USA! 14.09.2019

GCh. Emanuell Wavelet získal titul BEST IN SHOW v americkom Rochestri (Minnesota, USA). Gratulujeme majiteľke Janet Rahn a handlerke Tabathe Bettis!

 

 

Národná výstava Olomouc a USA, 07.09.2019

Upršaná výstava v Olomouci dopadla nakoniec úspešne. Posudzovateľkou bola Hana Ahrens. Tiago získal BOB,CAC a Národný víťaz CZ 2019, Delicatessa získala BOS,CAC a tiež Národný víťaz CZ 2019, Sancho bol Výborný 2, Ibiza Výb.1,CAC a Nuti dostala Veľmi nádejná 1. V USA náš Emík - Mult.Ch. Emanuell Wavelet dostal BOB a BEST IN GROUP 3 s handlerkou Tabatha Bettis u ktorej momentálne býva :-)

  

 

Novinky z CZ, DE a USA, 01.09.2019

V sobotu 24.08.2019 sa konala Medzinárodná výstava v Mladej Boleslavi kde sa zúčastnil Jimmy Choo Wavelet a získal V1, CAJC, BOJ. Gratulujeme majiteľke Báre Holodňák-Bláhovej. Rovnaký víkend sa konala Medzinárodná výstava v Leipzigu, kde Joy Wavelet prvý deň vyhrala V1,CAJC a Best Junior, a druhý deň dostala Veľmi dobrá 1. Gratulujeme majiteľke Marion Pawlak! GCh.Emanuell Wavelet sa zúčastnil výstav v USA, kde bol piatok 30.08.2019 BOB a v sobotu BOB a BOG 4. Gratulujeme handlerke Tabathe a majiteľke Janet Rahn!

  

  

Medzinárodná výstava Bratislava, 17.08.2019

V sobotu sa konala v Bratislave Medzinárodná výstava psov, kde sme sa zúčastnili so 4 našimi psíkmi. Tiago vyhral CAC,CACIB,BOB, Ibiza CAC a res.CACIB, Sancho VN1 a dokončil titul Slovenský šampión šteniat a Nuti VN1 s krásnymi posudkami. ďakujeme rozhodkyni Vierke Vítkovej za skvelé a odborné posúdenie našich španielov. Tejto výstavy sa zúčastnilo celkovo 7 španielov a ostatným vystavovateľom srdečne gratulujeme k úspechom!

 

 

Výstavné novinky z USA, LV a PL, 12-14.07.2019

Počas druhého júlového víkendu sa konalo veľa výstav po celom svete. Vo floridskom West Palm Beach (USA) vyhral GCh.Emanuell Wavelet všetky tri dni BOB a takisto sa umiestnil aj v skupine na záver (2x 4.miesto a 1x 2.miesto). Gratulujeme majiteľke Janet Rahn.

- V Lotyšsku sa zúčastnil výstavy Jagermeister Wavelet, ktorý v triede šteniatok dostal Veľmi nádejnú 1 a BOB šteňa. Gratulujeme majiteľke Rute Skrastine!

- V Poľsku sa konala dvojdňová výstava v Nowom Targu, kde sa zúčastnila naša Ibizka Wavelet. Tá oba dni získala titul V1, CAJC, JBOB, BOB a tak splnila podmienky na udelenie titulu Poľský šampión mladých.

  

 

Medzinárodná výstava Veľká Ida,SK 07.07.2019

 Posudzovateľkou bola pani Judit Beke z Maďarska. Sancho získal VN1 a BOB dorast. Nuti získala VN1 a BOB mladší dorast. Ibiza Wavelet bola V1, CAC,CACIB a týmto začala cestu na Medzinárodného šampióna. Oboch dní sa zúčastnila aj sestra Isabella Wavelet, ktorá bola oba dni V1,CAJC a BOB !! a taktiež ukončila titul Junioršampión Slovenska. Gratulujeme majiteľom V. a J. Hudákovcom!! :-)

   

 

NVP Klatovy,CZ a MVP Krakow,PL 29-30.06.2019

 V sobotu sa Národnej výstavy v Klatove zúčastnila Hiru Wavelet, kde získala V1,CAC,Národný víťaz 2019 a BOB :-) Gratulujeme majiteľom rodine Dolínkovým !!! V nedeľu sa konala Medzinár.výstava v Krakowe, kde sme sa zúčastnili s našou Ibizou. Tá vybojovala V1 z 2 feniek, CAJC a JUNIOR BOB :-) Sme na ňu veľmi pyšní, nakoľko sa zúčastnilo až 8 ŠVP !!!

   

 

Cambridge, Minnesota, USA 20-23.06.2019

 GCHS. Emanuell Wavelet získal vo štvrtok BOB a BIG 4, v piatok BOB, v sobotu BOB. Gratulujeme majiteľke Janet Rahn (USA).

 

Medzinárodná výstava Nitra,SK 07-08.06.2019

Jimmy Choo Wavelet v piatok získal Veľmi nádejný 1 a BOB puppy, posudzovateľka bola M.W.Wierzchowska,PL. V sobotu opäť získal Jimmy Veľmi nádejný 1, BOB puppy od španielského rozhodcu José Miguela Dovala a taktiež ukončil titul Slovenský šampión šteniat. Gratulujeme majiteľke Báre Holodňákovej!!

 

 

Medzinárodná a národná výstava Erfurt,DE a 4-dňová výstava Dunkirk,USA 02.06.2019

V sobotu sa konala Národná výstava v nemeckom Erfurte, kde sa zúčastnilo 9 ŠVP a naša Havana vyhrala V1,CAC,Anw.Dt.VDH a BOS! Posudzovateľom bol špecialista na VIII.skupinu Alessandro Zeppi (IT). V nedeľu bola Medzinárodná výstava a Havana získala rovnaké víťazstvo V1,CAC,Anw.Dt.VDH,CACIB a BOS ! Tiež súťažila aj malá Joy Wavelet, ktorá dostala VN1 a BOB puppy. Rozhodcom bola Lenka Frnčová,CZ. Gratulujeme majiteľke Marion Pawlak!

V Amerike - Dunkirk,New York sa koná 4-dňová výstava, kde súťaží GCHB. Emanuell Wavelet a výsledky sú nasledovné: ŠTVRTOK /6 ŠVP/: vyhral BOB a BEST IN GROUP 4, PIATOK /6 ŠVP/: vyhral BOB, SOBOTA /6 ŠVP/: vyhral BOB  ; NEDEĽA /6 ŠVP/: ? . Gratulujeme majiteľkám Janet Rahn a Faith Ott.

    

 

Medzinárodná výstava Neumunster,DE a Monroe,USA 25-26.05.2019

V sobotu sa konala výstava v Neumunster (Nemecko) kde sa opäť zúčastnili Havana a Joy Wavelet. Havana bola tento krát veľmi úspešná a získala V1,CAC,CACIB a BOB. Malá Joy bola Veľmi nádejná 1 a BOB baby. Gratulujeme majiteľke Marion Pawlak!

GCHB. Emanuell Wavelet bol na výstave Cottonland Cluster Dog show v meste Monroe, Louisiana kde každý deň vyhral BEST OF BREED a umiestnil sa v 2x BEST IN GROUP 4, BEST IN GROUP 3, BEST IN GROUP 2. Gratulujeme majiteľke Janet Rahn!

   

 

Výstava SK,DE,FIN 18-19.05.2019

V sobotu sa konala Klubová výstava KCHPS. Posudzovateľom bol Herbert Klemann z Nemecka. Tejto výstavy sa zúčastnilo 5 našich psíkov. Sancho (Toboso Wavelet) získal Veľmi nádejný 1/2, BOB baby v triede mladší dorast. Castaňo Wavelet v triede šampiónov (maj: rodina Klieštiková) získal V1,CAC,BOS a Klubový víťaz 2019. Ibiza Wavelet súťažila so sestrou Isabellou v triede mladých. Ibiza vyhrala V1,CAJC,JBOB,BOB, Klubový víťaz mladých 2019 a ešte aj BISS Junior 3 !!! Isabellka (maj: Veronika Hudáková) dostala Veľmi dobrú 2, pretože mala príliš krátku srsť. Veríme v lepšie výsledky na ďalších výstavách, keď bude Isabellka v plnej kondícii. A nakoniec Muffinka získala V1,CAC a Klubová víťazka 2019. S malou Aničkou (majiteľka Castaňa) súťažili v Dieťa a pes a išlo im to super (1.miesto). 

V Nemecku bola výstava v Dortmunde, kde sa zúčastnila Havana a Joy Wavelet s majiteľkou Marion Pawlak (DE).  Prvý deň Joy získala Veľmi nádejnú 1, Havana bola V2/3, res.CAC a res.CACIB. Druhý deň Joy bola opäť Veľmi nádejná 1 a Havana bola Veľmi dobrá 3/3 :D Zaujímavé hodnotenia obidva dni! 

V sobotu 18.05. za fínskej výstavy zúčastil aj Guerrero Wavelet (Rico) kde získal titul Veľmi dobrý 1, avšak s krásnym posudkom. Rozhodkyňa bola pani Jana Janeková z našeho Slovenska :-)

      

 

Národná výstava v Rusku a Zalaegerszeg,HU 11-12.05.2019

 V sobotu 11.05.2019 sa stal historický okamih pre plemeno v Rusku, kde naša odchovankyňa Mult.Ch, JWW-16 Candella Wavelet (majiteľ: Maxim a Jana Kukshenev), získala titul BEST IN SHOW! Je to prvýkrát v histórii výstav psov v Rusku, kedy titul najlepšieho psa celej výstavy získal Španielsky vodný pes. Obrovská gratulácia!! Sme nesmierne pyšní :-) 

V nedeľu sme boli na Národnej výstave v Zalaegerszegu,HU kde nás posudzovala pani Dr.Balogh Zsuzsana. Sancho dostal Veľmi nádejnú 1 a tým skončil svoj prvý titul BABY CHAMPION OF HUNGARY. Ibiza Wavelet dostala V1,CAC,JBOB a BOB, no darilo sa jej aj v záverečných súťažiach kde bola najlepší mladý jedinec z FCI 8 a nakoniec BEST IN GROUP 3 z FCI 8. Ibizka tiež dokončila svoj tretí titul a stala sa JUNIORCHAMPION of HUNGARY. Ďakujeme rozhodcom za ocenenie kvality našich psíkov!

  

 

2x Medzinárodná výstava Lučenec, SK 04-05.04.2019

V sobotu bol posudzovateľom Miroslav Stanovský (SK). Jimmy Choo v triede šteniat získal BOB baby. Ibiza Wavelet získala V1,CAJC,JBOB a BOB. V nedeľu bola posudzovateľkou pani Fintorová (SK). Jimmy Choo opäť vyhral triedu šteniat, Ibiza V1, CAJC, JBOB a BOB. Ďakujeme obom rozhodcom za skvelé posudky. Gratulujeme majiteľke Jimmyho - Báre Holodňák, za úspešne začatú kariéru!!

 

 

Národná výstava Zmajevo, SRB 27.04.2019

Ibiza Wavelet získala V1,CAJC,JBOB a dokončila titul Srbský Junioršampión, Sancho -Toboso Del Majaceite- dostal Veľmi nádejný 1 a BOB baby a Muffin De Valneboeiro získala V1,CAC,BOB a stala sa Srbskou šampiónkou. Posudozvateľom bol Dragan Babic,SRB. 

 

Medzinárodná výstava Debrecen, HU 21.04.2019

Ibiza Wavelet získala V1,CAJC a JBOB a Sancho -Toboso Del Majaceite- dostal Veľmi nádejný 1 a BOB baby. Posudozvateľom bol Victor Lobakin (AZ).

 

 

Klubová výstava Soponya, HU 13.04.2019

Posudzovateľom v plemene bol Szabó Szándor (HU). Sancho získal titul Veľmi nádejný 1, super sa predviedol a v závarečkách vyhral BEST IN SHOW Minor puppy 1 (posudzovateľkou bola Angela Copper z UK) :) Ibiza Wavelet bola druhá v triede mladých, Ferragamo Wavelet bol najlepší pes a získal CAC. Muffin De Valneboeiro získala V1,CAC, Klubový víťaz 2019 a BOB. Sme veľmi pyšní na našich psíkov a ďakujeme majiteľom Ferragama za prihlásenie :)

  

 

Lake Cluster Výstava, USA  30.03.2019

Emanuell Wavelet a Cambia Wavelet sa zúčastnili 3-dňovej výstavy kde sa perfektne umiestnili. Emo získal každý deň BOB a 2x BEST IN GROUP 2, Maya každý deň BOS a nakoniec BEST IN GROUP v Owner/handler. Gratulujeme majiteľkám a ďakujeme za super predvedenie!

  

 

Národná výstava Salgotarján, Maďarsko, 24.03.2019

Tejto výstavy sa zúčastnila Ibiza Wavelet, ktorá získala V1,CAJC a JBOB a Muffin De Valneboeiro CAC a BOB. Posudzovateľom bol Szabó Szándor z Maďarska.

 

ECVO vyšetrenie a nový člen zo Španielska, 08.03.2019

V piatok 08.03. sme boli na očnom vyšetrení v Trnave u MVDr. Fagu :-) Výsledky vyšli perfektné a každý psík dostal svoj certifikát. V nedeľu 24.02.2019 ku nám pricestoval zo Španielska nový člen našej stanice "Sancho" celým menom Toboso Del Majaceite. Ďakujeme chovateľom Marte a Josému, že nám zverili do rúk tak krásneho psíka!

 

Crufts dog show Birmingham, 07.03.2019

Najväčšej výstavy psov v Anglicku sa zúčastnil Duende Wavelet. Predviedol sa skvele, ďakujeme Tracey Whitehead za prezentáciu!

 

Zdravotné výsledky našich odchovov 06.03.2019

Fiesta Wavelet - HD A, ED 0 (majiteľom rodine Orawskej gratulujeme do Poľska), Funky Wavelet - HD A, ED 0, PRA N/N (majiteľke Tenne Grenaae z Dánska tiež gratulujeme), Havana Wavelet - HD A, PRA N/N, ECVO čisté (gratulujeme majiteľke Marion Pawlak z Nemecka) a naša Ibizka Wavelet - HD B, ED 0. Veľmi sa tešíme z výsledkov :)

 

Joensuu, Fínsko 02-03.03.2019

Gracie Wavelet sa zúčastnila CAC výstavy v Joensuu, rozhodca/sobota: Zorica Blomqvist - výsledok Veľmi dobrá 4/5, rozhodca v nedeľu: Darko Drobnjak - výsledok Výborná 2/3, CQ. Gratulujeme majiteľke Kirsi Tanskanen,FI

 

Victory show, Bratislava 23.02.2019

Rozhodca: Eva Felszéghyová,SK - Ibiza Wavelet získala V1,CAJC a Victory Junior Winner 2019, tým skončila podmienky na titul Junior šampiónka Slovenska. Tiago sa predviedol skvele a získal Victory Winner 2019.

 

Westminster výstava, New York,USA 11.02.2019

V americkom Manhattane sa konala najväčšia výstava psov v roku. Našu chovateľskú stanicu prezentovali 3 odchovanci. Ch.USA Gianna Versace Wavelet predvádzaná mnou získala titul BOS (najlepšia suka v plemena) !!! GCh. Deseado Wavelet získal Award of Merit males (3.najlepší pes v plemene) bol predvzádzaný Ninou Fetter. Mult.Ch. Emanuell Wavelet sa predviedol perfektne s majiteľkou Janet Rahn, avšak rozhodca preferoval viac kučeravú srsť než dredy. Tešíme sa z výsledkov. Rozhodcom bol Nikša Lemo z Chorvátska.

 

národná výstava Charleston,USA 26-27.01.2019

V americkom Charlestone sa konala výstava, kde náš odchovanec Emanuell Wavelet oba dni získal BOB a umiestnil sa BEST IN GROUP 4 :-) Gratulujeme majiteľke Janet Rahn a rodine!

 

Medzinárodná výstava psov Nitra, 27.01.2019

Posudzovateľ: Jana Janek (SK), Rayaragua Billabong - Výb.1, CAC a Muffin De Valneboeiro - Výb.1, CAC :-)

 

 Webdesign pre chovatelov

© 2015 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele