Novinky 2020

 

Víkend v Budapešti, 15-16.02.2020

Naša Nuti sa zúčastnila víkendu v Budapešti, kde oba dni vyhrala V1, CAJC, JBOB a BOB. V sobotu súťažil aj Key Largo Wavelet, ktorý poslednýkrát v triede dorasti vyhral BOB puppy. Gratulujeme majiteľke :-)

 

 

Westminster Dog show, NY, USA - 09.02.2020

Za najväčšiu výstavu šampiónov v USA sa pokladá práve Westminster Dog show. Tejto výstavy sa zúčastnili práve naši dvaja odchovanci - BIS, BISS, GCH Emanuell Wavelet, ktorý získal BOB (Víťaz plemena) ale aj BISS, GCH Cambia Wavelet, ktorá získala BOS (Najlepšia z opačného pohlavia). Gratulujeme celému tímu DGS za skvelú prezentáciu a nesmierne si vážime tento úspech!!

 

 

Tornio výstava vo Fínsku, 08.02.2020

Vo fínskom meste Tornio sa konala výstava všetkých rás, kde sa zúčastnil aj náš odchov Winston (Lush Life Wavelet) a hneď aj vyhral BOB puppy. Gratulujeme majiteľkám Heidi Kurki, Sini Kursu a Sanna Ruuska!!

 

Double CACIB Brno, 01-02.02.2020

Prvý februárový víkend sme strávili na Medzinárodnej výstave v Brne. V sobotu nás posudzovala pani Carina Ostman zo Švédska. V triede mladých sa zúčastnili Toboso Del Majaceite - V1, CAJC, BOS a Ernesto Wavelet - V2. V triede mladých súk: Maxijane Dunkin Donut for Wavelet - V1, CAJC, JBOB a BOB. V triede strednej Ibiza Wavelet získala V1, CAC, CACIB a v triede šampiónov Delicatessa Wavelet získala V1, CAC, res.CACIB. :-)

V nedeľu Toboso del Majaceite - V1,CAJC,JBOB a BOB. Maxijane Dunkin Donut for Wavelet - V1, CAJC, Ibiza Wavelet získala Veľmi dobrá a Delicatessa Wavelet získala V1, CAC, CACIB a BOS. Ďakujeme pani rozhodkyni Linde Volárikovej (SK). SMe veľmi šťastní z našich výsledkov!

 

Medzinárodná výstava Nitra, 25.01.2020

Nuti v triede mladých získala V1, CAJC, JBOB a BOB. Ibizka v triede strednej získala V1, CAC a CACIB - stala sa novou Slovenskou šampiónkou. Ďakujeme rozhodcovi Krzystofovi Czechowskemu z Poľska!

 

 

Prvá tohtoročná výstava v Brne,CZ - 11.01.2020

Posudzovateľka: p.Zdenka Jílková,CZ - Maxijane Dunkin Donut for Wavelet získala v triede mladých V1,CAJC,BOJ a otvorila si Junioršampionát ČR. Ch.Ibiza Wavelet v triede strednej získala V1, CAC, BOS a Národný víťaz ČR a je opäť bližšie ku skončeniu Šampióna ČR :-)

    

 Webdesign pre chovatelov

© 2015 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele