Novinky 2020

 

Sezóna vyšetrení úspešne ukončená!

Tento rok by sme radi zaradili do chovu nových jedincov a jedna z podmienok sú aj zdravotné vyšetrenia. Naši mladí jedinci úspešne absolvovali vyšetrenie dysplázie bedrového a lakťového kĺbu. Ďakujeme majiteľom Fridy a Kennethka za skvelú starostlivosť!

Maxijane Dunkin Donut for Wavelet (NUTI): HD A, ED 0  |  Hola Hermosa Wavelet (FRIDA): HD A, ED 0 

Key West Wavelet (CARLOS): HD A, ED 0 | Kenneth Wavelet: HD A, ED 0

   

 

Pápa Medzinárodná výstava, 22.06.2020

Prvá výstava po corone - medzinárodná výstava v meste Pápa (Maďarsko). Rozhodcom bol pán Vilmos Kardos,HU a naši psíkovia skončili nasledovne: Nuti - V1, CAJC, JBOB a BOB (dokončila titul Junioršampiónka Maďarska) a Carlos prvýkrát v triede mladých získal titul V1,CAJC a BOS.

 

Kentuckiana Cluster Dog Shows, 12.03.2020

V Louisville, Kentucky sa koná 4-dňová výstava kde sa zúčastňuje náš Emík - BIS BISS GCH Emanuell Wavelet. Vo štvrtok (12.03.2020) vyhral BOB a BEST IN GROUP 1 !!! Ďalšie dni výstavy boli zrušené kvôli corona vírusu..

 

 

Medzinárodná Výstava Vilnius,LT 07.03.2020

Tejto výstavy sa zúčastnila naša odchovankyňa Kiss of the Sun Wavelet a získala VN1 a BOB dorast. Gratulujeme rodine Vaitekunaite!!

 

Výstava v USA, 01.03.2020

Na Floride sa konala výstava, ktorej sa zúčastnil aj BIS BISS GCH Emanuell Wavelet. Ten vyhral BOB a BEST IN GROUP 4. Gratulujeme majiteľom a handlerke Tabathe !! :-)

 

Vargarda výstava,Švédsko, 23.02.2020

Vo Švédsku sa konala výstava kde sa zúčastnila Lady Gaga Wavelet. Tam so svojou majiteľkou Paulou vybojovali titul Veľmi nádejná 1 (z 3 feniek) a ešte aj BOB dorast. Neskôr v záverečných súťažiach vyhrali BEST IN GROUP 2! Gratulujeme :-) !!!

 

Víkend v Budapešti, 15-16.02.2020

Naša Nuti sa zúčastnila víkendu v Budapešti, kde oba dni vyhrala V1, CAJC, JBOB a BOB. V sobotu súťažil aj Key Largo Wavelet, ktorý poslednýkrát v triede dorasti vyhral BOB puppy. Gratulujeme majiteľke :-)

 

 

Westminster Dog show, NY, USA - 09.02.2020

Za najväčšiu výstavu šampiónov v USA sa pokladá práve Westminster Dog show. Tejto výstavy sa zúčastnili práve naši dvaja odchovanci - BIS, BISS, GCH Emanuell Wavelet, ktorý získal BOB (Víťaz plemena) ale aj BISS, GCH Cambia Wavelet, ktorá získala BOS (Najlepšia z opačného pohlavia). Gratulujeme celému tímu DGS za skvelú prezentáciu a nesmierne si vážime tento úspech!!

 

 

Tornio výstava vo Fínsku, 08.02.2020

Vo fínskom meste Tornio sa konala výstava všetkých rás, kde sa zúčastnil aj náš odchov Winston (Lush Life Wavelet) a hneď aj vyhral BOB puppy. Gratulujeme majiteľkám Heidi Kurki, Sini Kursu a Sanna Ruuska!!

 

Double CACIB Brno, 01-02.02.2020

Prvý februárový víkend sme strávili na Medzinárodnej výstave v Brne. V sobotu nás posudzovala pani Carina Ostman zo Švédska. V triede mladých sa zúčastnili Toboso Del Majaceite - V1, CAJC, BOS a Ernesto Wavelet - V2. V triede mladých súk: Maxijane Dunkin Donut for Wavelet - V1, CAJC, JBOB a BOB. V triede strednej Ibiza Wavelet získala V1, CAC, CACIB a v triede šampiónov Delicatessa Wavelet získala V1, CAC, res.CACIB. :-)

V nedeľu Toboso del Majaceite - V1,CAJC,JBOB a BOB. Maxijane Dunkin Donut for Wavelet - V1, CAJC, Ibiza Wavelet získala Veľmi dobrá a Delicatessa Wavelet získala V1, CAC, CACIB a BOS. Ďakujeme pani rozhodkyni Linde Volárikovej (SK). SMe veľmi šťastní z našich výsledkov!

 

Medzinárodná výstava Nitra, 25.01.2020

Nuti v triede mladých získala V1, CAJC, JBOB a BOB. Ibizka v triede strednej získala V1, CAC a CACIB - stala sa novou Slovenskou šampiónkou. Ďakujeme rozhodcovi Krzystofovi Czechowskemu z Poľska!

 

 

Prvá tohtoročná výstava v Brne,CZ - 11.01.2020

Posudzovateľka: p.Zdenka Jílková,CZ - Maxijane Dunkin Donut for Wavelet získala v triede mladých V1,CAJC,BOJ a otvorila si Junioršampionát ČR. Ch.Ibiza Wavelet v triede strednej získala V1, CAC, BOS a Národný víťaz ČR a je opäť bližšie ku skončeniu Šampióna ČR :-)

    

 Webdesign pre chovatelov

© 2015 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele