Novinky 2018

celotýždenný maratón výstav, ORLANDO, Florida - USA, 12-16.12.2018

V americkom Orlande sa konala najdôležitejšia výstava  v roku. Naši odchovanci si viedli perfektne, sme veľmi pyšní a vďační celému tímu v USA, za perfektnú prezentáciu. Tu je rozpis dní / rozhodca / výsledok našich psíkov (nižšie pod fotkami):

1.deň - 11.12.2018 (rozhodca: Carmen L. Battaglia,US)

GCh. DESEADO WAVELET - BOB (Najlepší z plemena)

GCh. EMANUELL WAVELET - SELECT DOG (2.najlepší pes)

Ch. EYE OF THE TIGER WAVELET - pozitívne hodnotený

2.deň - 12.12.2018 (rozhodca: William E. Usherwood,US)

GCh. DESEADO WAVELET - BOB (Najlepší z plemena)

GCh. EMANUELL WAVELET - pozitívne hodnotený

Ch. EYE OF THE TIGER WAVELET - pozitívne hodnotený

 

3.deň - 13.12.2018 (rozhodca: Carol S. Brown,US)

NÁRODNÁ ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SWD CLUB OF USA

GCh. DESEADO WAVELET - pozitívne hodnotený

GCh. EMANUELL WAVELET - BOB (Najlepší z plemena)

Ch. EYE OF THE TIGER WAVELET - pozitívne hodnotený

4.deň - 14.12.2018 (rozhodca: Michael Folkner,US)

GCh. DESEADO WAVELET - SELECT DOG (2.najlepší pes)

GCh. EMANUELL WAVELET - BOB (Najlepší z plemena)

Ch. EYE OF THE TIGER WAVELET - pozitívne hodnotený

5.deň - 15.12.2018 (rozhodca: Michael Folkner,US)

- šteňacia výstava

6.deň - 16.12.2018 (rozhodca: ?)

GCh. DESEADO WAVELET - BOB (Najlepší z plemena)

GCh. EMANUELL WAVELET - Select (2. najlepší pes)

Ch. EYE OF THE TIGER WAVELET - Award of merit (3.najlepší pes)


2x Medzinárodná výstava Nitra, 8-9.12.2018

Posledná tohtoročná výstava sa konala v Nitre. V sobotu posudzoval pán Otakar Vondrouš, kde Aisi (I see Fire Wavelet) získal CAJC a bol vybratý do užšieho výberu v JUNIOR BIG. Ibiza Wavelet získala CAJC a BOS a Tiago získal CAC a CACIB a BOB. V nedeľu Aisi získal CAJC a BOB, Ibizka CAJC a BOS a Tiago CAC a CACIB. Tiago tiež dokončil nový titul Slovenský výstavný šampión! Pán posudzovateľ bol Alessandro Zeppi z Talianska. Gratulujeme taktiež majiteľom Aisiho, rodine Hauskrechtovej a handlerke Nikol Pisoňovej :-)

   

 

Nový vrh "J" a FIesta Wavelet, 10.11.2018

V sobotu 10.11.2018 sa narodil náš nový vrh "J", Muffinka priviedla na svet 10 krásnych šteniatok. V sobotu sa takisto konala výstava v Kielcach, kde Fiesta Wavelet získala CAC a res.CACIB! Gratulujeme majiteľke Marii Orawskej :-)

 

 

Ďalšia šampiónka z našej stanice, 28.10.2018

Na medzinárodnej výstave v Bratislave sa nezúčastnil len I see Fire ale aj jeho sestra Isabella Wavelet, ktorá všetky tri dni získala krásne hodnotenie Veľmi nádejná 1 a tým splnila podmienky pre udelenie titulu Slovenská šampiónka šteniat!

Srdečne gratulujeme majiteľke Veronike Hudákovej s rodinou!

 

NEUVERITEĽNÝ ÚSPECH na MVP Bratislava, 26.10.2018

Úplne prvá výstava pre psíka I see Fire Wavelet "Aisiho" skončila obrovským úspechom!!! Aisi sa zúčastnil výstavy len v piatok, od pána rozhodcu získal krásne hodnotenie a známku Veľmi nádejný 1, a v záverečných súťažiach vyhral 1.miesto BEST IN SHOW Dorast !!! Ďakujeme Aisiho majiteľom, Jozefovi a Martine Hauskrechtovcom za skvelý domov a starostlivosť a taktiež handlerke Nikolke Pisoňovej za skvelú prezentáciu !

 

Hazelnut Wavelet bol kompletne vyšetrený so skvelými výsledkami :-) 25.10.2018

Skvelé správy prišli z Nórska, zo stanice Aquanders, kde sa presťahoval náš odchov Hazelnut Wavelet. Oso je PRA N/N, ECVO a Gonioscopy clear, CHG N/N, NAD N/N, DM N/N, na DBK a DLK sa výsledky ešte očakávajú. Gratulujeme majiteľke Elise Andersen!!

 

Nová šampiónka šteniat 23.10.2018

Ibiza Wavelet sa oficiálne stala Slovenskou šampiónkou šteniat :-)

 

Národná výstava Wilmington, USA 21.10.2018

GCh.Deseado Wavelet opäť vyhral skupinu a neskôr sa umiestnil ako BEST IN SHOW 2. Gratulujeme celému americkému tímu!!

 

Európska výstava Varšava,PL 11.10.2018

Posudzovateľ: Zdenka Jílková (CZ).

Hazelnut Wavelet - exc.2/4, Rayaragua Billabong exc.2,res.CACIB /7, Ibiza Wavelet VN 2/4, Delicatessa Wavelet exc.3/4.

 

Špeciálna výstava Košice,SK 06.10.2018

Posudzovateľ: Vilmos Kardos (ďakujeme za krásne posudky našich španielov pánovi rozhodcovi). Muffin - CAC, Víťaz ŠV 2018, BOB, Tiago - CAC, Víťaz ŠV 2018, BOS, Max - CAC a Ibiza - VN1, 2.BIS dorast a týmto splnila podmienky pre titul Slovenská šampiónka šteniat.

 

Národná výstava Chorzów a výstavy v USA 02.09.2018

Naši odchovanci GCh.Cambia Wavelet v americkom Raleigh (Severná Karolína) mala úspešný trojvýstavný víkend kde sa umiestnila v skupine ako BOG 4, BOG2 a každý deň BOB. Ďakujeme handlerovi Arvind de Braganca! GCh.Deseado Wavelet handlovaný Ninou M.Fetter bol každý deň BOB a a umiestnil sa aj BOG 2!

V sobotu sa konala Národná výstava psov Chorzów v Poľsku kde sme prezentovali naše dve fenky Delicatessu Wavelet a Muffin De Valneboeiro a obidve úspešne ukončili titul Poľský šampión.

    

 

Medzinárodná výstava Bratislava,SK 18.08.2018

Tiago (Rayaragua Billabong) získal štvrtý CAC, k titulu absolútny Slovenský výstavný šampión mu chýbajú už len dva. Na svojej prvej výstave bola Olivia Vom Hause Kristo v triede dorast kde získala Veľmi nádejný 1. Ibiza Wavelet v triede mladší dorast získala taktiež Veľmi nádejný 1. Ďakujeme p.rozhodcovi Otakar Vondrouš z CZ.

 

Svetová Výstava Amsterdam,NL  9-10-11.08.2018

Candella Wavelet z nášhu vrhu "C" ako jediná prezentovala našu stanicu na svetovej výstave v Amsterdame. Na BENELUX Winner 2018 vyhrala triedu otvorenú (posudzovateľka Barbara Muller-CH), na Špeciálnej výstave ŠVP pod slovenským rozhodcom Vladimírom Piskayom taktiež vyhrala triedu otvorenú a posledný deň na Svetovej výstave poudzovala Tatjana Urek zo Slovinska kde Candella dostala známku Výborná. Gratulujeme majiteľovi Maximovi Kukshenevovi z Ruska!

 

Klubová výstava Námešť na Hané,CZ  28.07.2018

Posudzovateľkou bola pani Zdenka Jílková. Náš Tiago získal BOB a Klubový víťaz 2018, Delicatessa CAC, Ibiza Veľmi nádejná 1. Môžeme spomenúť, že Tiago dcéra z Poľska (Farfalla Bona Espero) získala BOS a Klubový víťaz 2018! Gratulujeme všetkým 9 prihláseným španielikom :-) PS: Tiago a Deli vyhrali 3.NAJLEPŠÍ PÁR VÝSTAVY!!!

 

Prvý úspešný polrok pre naše odchovy v USA, 18.07.2018

Radi by sme poďakovali a poslali gratuláciu do USA! Všetci 4 Wavelet odchovy vystavované/vo vlastníctve Janet Rahn sú na 4 najlepších miestach v celej Amerike. Sme naozaj veľmi šťastní :-)

 

Veľká Ida CACIB výstava, 08.07.2018

Delicatessa sa stala Grandšampiónkou Slovenska, Tiago získal BOB, Oso prvýkrát v triede mladých CAJC a JBOB a Ibiza na svojej úplne prvej výstave Veľmi nádejná s krásnym posudkom :) Posudzovateľkou bola špecialistka na FCI 8 skupinu p.Felszéghyová.

 

Nitra CACIB výstava, 10.06.2018

Posudzovateľom bol špecialista z Portugalska José Homem de Mello a naša Delicatessa Wavelet získala titul BEST OF BREED a Crufts Qualification 2019, Tiago získal BOS taktiež CQ 2019 a Hazelnut Wavelet sa stal novým ŠAMPIÓNOM ŠTENIAT SLOVENSKA !!!

 

Výstavný víkend vo Fínsku, 30.05.2018

Vo Fínsku sa konala národná výstava kde sa zúčastnili Fortuna (obr.č.1-2) aj Gracie Wavelet. Ďakujeme za fotky majiteľom :-)

  

 

Úspešný víkend pre Waveleťákov v rôznych krajinách, 21.05.2018

Vo Švédsku sa konala medzinárodná výstava, kde naša odchovankyňa Eternity Wavelet dokončila titul Švédsky šampión. Gch.Deseado Wavelet v USA vyhral prvé miesto v Herding group v Ohio a Emanuell Wavelet (na obr.3) vyhral tretie miesto v Herding group v Tennessee. V sobotu sa taktiež konala Klubová výstava v Pezinku kde sa zúčastnili Hazelnut Wavelet (získal Veľmi Nádejný a nakoniec sa stal Najlepším dorastencom výstavy 1), Delicatessa Wavelet získala titul Klubový víťaz 2018 a BOB!! a Rayaragua Billabong Klubový víťaz 2018 a BOS!! Gratulujeme všetkým Wavelet psíkom a ďakujeme za úspešnú prezentáciu :-)

 

Medzinárodná výstava Stara Pazova, Srbsko 29.04.2018

Delicatessa Wavelet a Rayaragua Billabong sa stali novými Šampiónmi Srbska. Ďakujeme za ocenenie pani Marte Šipoš.

 

Národná výstava Perry, Georgia USA 15.04.2018

Emanuell Wavelet dokončil tento víkend (za 2 týždne) titul Šampión USA!!! Gratulujeme handlerke Janet Rahn!!

 

Národná výstava Bratislava,SK 18.02.2018

Hazelnut Wavelet získal Veľmi nádejný 1, Castaňo Wavelet získal V1,CAC a nový Slovenský šampión (gratulujeme majiteľom rodine Klieštikovcom!!) a Emanuell Wavelet v triede šampiónov V1,CAC,BOB a Národný víťaz 2018. Rozhodca: Gabriela Ridarčíková,SK.

 

Medzinárodná výstava Budapešť, 17.02.2018

Ch. Emanuell Wavelet v triede šampiónov V1,CAC,CACIB,BOB! Rozhodca: Vig Orsolya,HU

 

Westminster dog show, New York, USA 12.02.2018

GCh.USA, Ch.US, Cambia Wavelet sa umiestnila ako Select bitch. Gratulujeme majiteľke Janet Rahn !!! Celé video našej odchovankyňe na výstave v New Yorku tu: http://www.westminsterkennelclub.org/breed-results/breed-videos-2018/SWTR-2018-video/

 

Duo Cacib Nitra,SK 10-11.02.2018

Mult.Ch. Rayaragua Billabong vyhral oba dni V1,CAC,CACIB,BOB a ukončil titul Grandšampión Slovenska! Emanuell Wavelet oba dni V1,CAC, a prvý deň aj res.CACIB. Ďakujeme všetkým rozhodcom za krásne posudky.

 

Úspechy v USA, naše Wavelet deti 02.02.2018

GCh.USA, Ch.USA Deseado Wavelet  (bielo-hnedý) sa umiestnil niekoľkokrát na stupni, keď vyhral BOG 1, BOG 3 a BOG 4. GCh.USA, Ch.USA Cambia Wavelet (biela fenka) taktiež vyhrala Herding skupinu a najmladšie Wavelet dvojičky - Gianna a Gucci čoskoro ukončia svoj prvý titul - Šampión USA! Gratulujeme a ďakujeme majiteľkám Janet Rahn a Faith Ott, handlerke Nina Fetter a celému tímu!!!

     Webdesign pre chovatelov

© 2015 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele