Novinky 2022

Výstava Bosna a Hercegovina - Sarajevo Winners Show, 17-18.12.2022

 Rumba Wavelet získala 4x CAJC, 4x JUNIOR BOB, Sarajevo Junior Winner 2022 a stala sa Junior šampiónkou Bosny a Hercegoviny.

Penelope Wavelet získala 4x CAC, res.CACIB, CACIB, BOB a stala sa Šampiónkou Bosny a Hercegoviny.

Maxijane Dankin Donut for Wavelet získala 4x CAC, res.CACIB, CACIB, 3x BOB a stala sa Šampiónkou + Grandšampiónkou Bosny a Hercegoviny.

     

 

Výstava Austrália a USA - 17.12.2022 

 Indiana Jones Wavelet sa opäť zúčastnil výstavy v Austrálii, kde získal titul RUNNER UP BOB. Gratulujeme majiteľke Millisy Fox.

Kendall Wavelet sa zúčastnil výstavného víkendu ORLANDO AKC CHAMPIONSHIP, kde prvý deň vyhral 5 POINT MAJOR (potrebné na Amerického šampióna). Gratulujeme Noreena Seery a Catherine Woodliffe z Kanady.

 

Výstava Austrália a Nemecko - CACIB Kassel,DE 10-11.12.2022

Indiana Jones Wavelet (ALBERT) sa zúčastnil v nedeľu 11.12.2022 výstavy v Parramatta (Austrália) kde získal BEST OF BREED a bol v skupine vybraný do užšieho výberu. Gratulujeme majiteľke Millise Fox !

Sobota:  rozhodca - Peter King (Australia).  Rosa Wavelet v triede dorastu získala Veľmi nádejná 1. JCH.LUX Philippa Wavelet získala v triede otvorenej Výborná 1 zo 4, CAC, CACIB a BEST OF BREED z celkovo 12 prihlásených španielov.

Nedeľa:  rozhodca - Christine Rossier (Švajčiarsko). Rosa Wavelet poslednýkrát v triede dorastu získala Veľmi nádejná 1. JCH.LUX Philippa Wavelet získala opäť v triede otvorenej Výborná 1 zo 4, CAC, CACIB a BEST OF BREED z 9 prihlásených španielov. Veľká gratulácia ich majiteľke Anna Lena Doll (DE)!

 

 

Výstavy v CZ, UK a Austrálii - december 2022

RAFAEL Wavelet sa zúčastnil Jubilejnej výstavy v Brne - rozhodca Miloš Kašpar (CZ). Rafa získal Veľmi nádejný 1. Gratulujeme majiteľke Dorote Klimešovej!!

SAN LORENZO Wavelet sa pravidelne zúčastňuje výstav v UK, kde doposiaľ získal: 1st Junior - 7x 2nd Junior - 3rd Puppy - 3rd Junior. Gratulujeme majiteľke Rachel Cappile !!

INDIANA JONES Wavelet sa zúčastnil minulý víkend výstavy v Austrálii, kde získal ďalšie body do svojho šampióna. Gratulujeme majiteľke Millise Fox.

    

  

výstavy v austrálli a chorvátsku, 20.11.2022

Indiana Jones Wavelet (ALBERT) získal obidva dni BOS - BEST OF OPPOSITE s jeho majiteľkou - Millissa Fox. Získal taktiež 12 bodov na jeho Austrálskeho šampióna. Gratulujeme!

JCH. Pina for Canina Aqua Wavelet (PINA) získala BOB - Best of Breed a BIG 1 - BEST IN GROUP 1 s jej majiteľkou Martou Mrduljaš na CAC výstave v Grude (Chorvátsko). Veľká gratulácia!

   

 

2x CACIB Karlsruhe, 12-13.11.2022 

JCH. Philippa Wavelet získala prvý deň V1, res.CAC, res.CACIB a Rosa Wavelet získala Veľmi nádejná 1.

Druhý deň získala Philippa Wavelet V1, CAC, CACIB, BOB a Rosa Wavelet získala Veľmi nádejná 1.

Philippa po získaní 4-tého CACIB titulu sa stala "VDH WINNER OF THE YEAR". Obrovská gratulácia majiteľke - Anna-Lena Doll.

  

 

Krajská výstava (CZ),  MVP Leuven (BE),  MVP Istanbul (TUR) - 28-29-30.2022

Tento víkend bol nielen veľmi úspešný pre nás ale aj pre naše odchovy. Výsledky z DANUBE CACIB sú v príspevku nižšie.

KRAJSKÁ VÝSTAVA Brno (CZ)

Rafael Wavelet (RAFA) na svojej prvej výstave získal Veľmi nádejný 1 a bol perfektne predvedený. Gratulujeme majiteľke Dorotke Klimešovej!

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA Leuven (Belgicko)

San Tiago Mendes Wavelet (MENDES) na svojej prvej oficiálnej výstave získal Veľmi nádejný 1, BOB Puppy a BEST IN SHOW PUPPY 1 na celej výstave. Obrovskú gratuláciu posielame majiteľke Cindy Lambergts (chs My Big Dream) !

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA Istanbul (Turecko)

Mult.CH Ocean Wind Wavelet (SUZIE) sa zúčastnila so svojou majiteľkou Klárou Zelenkovou psieho zájazdu na výstavu v Istanbule. Suzie sa stala Tureckou Šampiónkou a takisto vyhrala BEST IN GROUP 2. Suzie je pravdepodobne prvý Španielsky vodný pes s titulom TURECKÝ ŠAMPIÓN.

     

 

CACIB Bratislava, 28-29.10.2022

Rozhodcovia:  PIA - Jozef Jursa,SK          SOB - Gabriela Ridarčíková,SK           NED - Stefan Sinko,CRO

SAN SALVADOR Wavelet (PIA):         Veľmi nádejný 1

PERKIN Wavelet (PIA, SOB):             oba dni Výborný 1, CAC, res.CACIB = CACIB   = nový Junioršampión Slovenska (náš 36.odchov sa stal šampiónom) !

NO TE VAYAS Wavelet (PIA, SOB):   oba dni Výborný 1, CAC

KILIMANJARO Del Majaceite (PIA, SOB):  oba dni V1, CAC, CACIB, BOB

RUMBA Wavelet (PIA, SOB):            oba dni Veľmi nádejná 1  =   nová Šampiónka šteniat Slovenska  (náš 37.odchov sa stal šampiónom) !

QUÉ PASADA Wavelet:                      PIA: Veľmi dobrá 1,   SOB:  Výborná 1, CAJC, JBOB    NED:  Výborná 1, CAJC, JBOB

PENELOPE Wavelet (PIA, SOB):        oba dni Výborná 1, CAC, res.CACIB = CACIB, v sobotu BOS

Maxijane DANKIN DONUT FOR WAVELET (PIA):   Výborná 1, CAC, CACIB, BOS  = nová Grandšampiónka Slovenska

     

 

Dog show australia, 22-23.10.2022

Indiana Jones Wavelet získal 2x Best Of Breed. Gratulujeme majiteľke Millise Fox.

 

 

CACIB Dortmund, DE - 14-15.10.2022

Rosa Wavelet (trieda dorastu) získala oba dni Veľmi nádejná 1 a BEST PUPPY.

JCH.LUX Philippa Wavelet (trieda stredná) získala oba dni V1, CAC, CACIB a v piatok aj BOB a BEST IN GROUP 2.

Gratulujeme majiteľke Anna-Lena Doll (DE). !!!

 

 

CAC Gliwice, PL - 08-09.10.2022

SOB:       Key West Wavelet získal V1, CAC, BOB     Toboso Del Majaceite získal V1, CAC     a   Penelope Wavelet získala V1, CAC

NED:    Key West Wavelet získal V1, CAC, BOB     Toboso Del Majaceite získal V1, CAC :-) !!!!

(Na obr. zľava: Luky s Penelope, Timejka s Tacom, Anetka s Rumbou, Filipko so Sanchom a Naty s Carlosom).

 

 

CACIB Bačka Topola, SRB - 02.10.2022

Maxijane Dankin Donut for Wavelet (CIB, Mult.CH) získala V1, CAC, CACIB, BOB a stala sa Srbskou šampiónkou. Rozhodca. Joao Vasco (PT).

 

Výstava Šiauliu, LT - 01.10.2022

Popeye Wavelet (Meskal) získal V1/2, CAJC, JBOB a stal sa novým Junioršampiónom Litvy. Je to náš 35. odchovaný šampión. Tento rok je naozaj neuveriteľný, čo sa týka výstavných výsledkov našich odchovov. Ďakujeme majiteľke Kristina Dambrauskiene za skvelú prezentáciu!

 

Klubová výstava KOŠICE (SK) a KOLÍN (CZ) - 24.09.2022 

!!!!!!! NOVÝ REKORD v našej stanici - 4x BEST IN SHOW v jeden deň !!!!!!!!! :D 

V tento víkend sa konali dve veľmi významné udalosti pre naše plemeno - klubové výstavy. Jedna sa konala v Košiciach kde sa zúčastnilo 6 ŠVP a v druhá v Kolíne, kde sa zúčastnilo 13 ŠVP - na obidvoch sme mali zástupcov z našej stanice. Začnem tou v Kolíne. Posudzovatelia boli p.Catherine Kelly (UK) - BOB, p. Mervová (CZ) - BIS Puppy, a Anne Buvik (NO) - BIS.

QUE TAL QUINN WAVELET (Quin) - jeho úplne prvá výstava - hodnotenie VÝBORNÝ 1 (bez titulu). Gratulujeme majiteľom J.Zobalovi a J.Burgetovej (CZ) !

MULT.PUP.CH  RONETTE WAVELET (Naty) - VEĽMI NÁDEJNÁ 1, BEST IN SHOW 1 PUPPY !!!!! (Najlepší dorast na klubovej výstave).

MULT.CH  OCEAN WIND WAVELET  (Suzie) - VÝBORNÁ 1, CAC, KLUBOVÁ VÍŤAZKA 2022, BOB a RES. BEST IN SHOW !!!! (Suzie bola druhým najlepším psom celej klubovej výstavy v Kolíne zo všetkých zúčastnených plemien.) Obrovská gratulácia a ďakujem patrí majiteľke Kláre Zelenkovej za starostlivosť, socializáciu, predvedenie a lásku, ktorú vložila do Suzie a Naty.

  

Do Košíc sme prihlásili 5 psíkov. Posudzovala p. Orsolya Víg z Maďarska a výstava sa niesla v priateľskej atmosfére.

PERKIN WAVELET - Výborný 1, CAJC, CCJ a Víťaz mladých špeciálnej výstavy - obrovská gratulácia Petrovi Jirsákovi za jeho starostlivosť a lásku. Perkin sa taktiež stal CHOVNÝM PSOM - nameraná výška 49cm, plnochrupý, nožnicový zhryz !!!

MULT.CH   KILIMANJARO DEL MAJACEITE - náš hosť zo Španielska - získal V1, CAC, CC, BOS a Víťaz špeciálnej výstavy 2022.

RUMBA WAVELET - jej úplne prvá výstava - Veľmi nádejná 1, BOB Puppy a nakoniec vyhrala BEST IN SHOW 1 PUPPY !!!

PWW-21, JWW-20, MULT.JCH  PENELOPE WAVELET - Výborná 1, CAJC, CCJ, JBOB, Víťazka mladých špeciálnej výstavy a taktiež sa stala chovnou sukou !!!

C.I.B MULT.CH  Maxijane Dankin Donut for Wavelet - Výborná 1, CAC, CC, BOB, Víťazka špeciálne výstavy 2022 a absolútna víťazka výstavy - BEST IN SHOW 1 !!!!!

 

 

Výstava psov Belgicko, 17.09.2022 

San Tiago Mendes na svojej prvej výstave získal Veľmi nádejný 1 a nakoniec BEST IN SHOW PUPPY, od uznávaného rozhodcu Jos De Cuyper (BE).

Gratulujeme majiteľke Cindy Lambregts (stanica My Big Dream).

 

Národná výstava psov Klatovy, CZ - 17.09.2022

Mult.CH. Suzie (Ocean Wind Wavelet) získala V1, CAC, res.CACIB.

Mult.Pup CH Natty (Ronette Wavelet) získala VN1 a v záverečných súťažiach BEST IN SHOW PUPPY 3.

Gratulujeme majiteľke Kláre Zelenkovej!!

 

Krajowa wystawa psow Rybnik,PL - 17.09.2022

 Naša Nuti získala V1, CAC, BOB a jej dcéra Penelope získala V1, CAC. Ďakujeme rozhodcovi Marek Tobiasz za korektné posúdenie.

 

NVP Kaštela, CRO - 10.09.2022 

Pina for Canina Aqua Wavelet získala V1, CAC, BOB, BEST IN GROUP 3. Predvádzal ju Damir Botica - člen Canina Aqua tímu.

Stala sa tak JUNIOR ŠAMPIÓNKOU CHORVÁTSKA a  !!!!   ŠAMPIÓNOM číslo 34 odchovaným v našej stanici !!!

 Obrovskú gratuláciu posielame do Splitu majiteľke Piny - Marte Mrduljaš,  majiteľke Gullita - Mirne Ganibegovic (otec Piny) a celému ich tímu :-)

 

MVP Lendava, SLO - 10.09.2022

 Rozhodca: Anna Brankovic,RS

CH.ES-PL-HU-RS Kilimanjaro Del Majaceite získal V1, CAC, CACIB, BOB a stal sa novým SLOVINSKÝM ŠAMPIÓNOM. 

JWW, JCH.ES-SK-CZ-HU-PL-RS Penelope Wavelet získala V1, CAC, CACIB, BOS a otvorila INTERŠAMPIÓNA.

 

 

Výstava Kanada, 04-05.09.2022

NIKKI (Kendall Wavelet) sa stal ŠAMPIÓNOM KANADY !!!!! Je to náš 33. odchovaný šampión s "priezviskom" Wavelet :-)

Kendall Wavelet vyhral v Kanade obidva dni BEST of BREED a taktiež sa umiestnil v skupine - v nedeľu na 3.mieste a v pondelok na 2.mieste. Obrovskú gratuláciu posielame do Kanady handlerke a majiteľke - Noreene Seery.

 

 

CACIB Luxembourg, 03.09.2022

Rosa Wavelet na jej prvej výstave vyhrala Veľmi nádejná 1 a BOB Puppy. Philippa Wavelet získala V1, CAC, CACIB a BOB. Gratulujeme majiteľke Anne-Lene Doll.

 

 

CACIB Bratislava, 02.09.2022

 Rozhodca: Marian Draganescu (RO) - Perkin Wavelet získal V1, CAJC, JBOB, BOB. Gratulujeme majiteľovi P.Jirsákovi!

 

 

NSW Spring Fair,AUS 26-27-28.08.2022

 BIS GCH Deseado Wavelet získal 1x CACIB a BOB, 2x Best male a týmto uzavrel svoj titul ............ AUSTRÁLSKY ŠAMPIÓN.........

Obrovskú gratuláciu posielame jeho majiteľkám Millisse a Alexandre Fox.

 

CACIB Ludwigshafen,DE - 27.08.2022

JCH.LUX  Philippa Wavelet  získala v triede strednej Exc.1, CAC, CACIB a BOB. Obrovskú gratuláciu posielame do Nemecka majiteľke Anne-Lene Doll (DE).

 

CACIB Covasna, Rumunsko - 20-21.08.2022

PRISCILLA Wavelet získala 3x CAC, 2x CACIB, 3x BOB a stala sa novou RUMUNSKOU ŠAMPIÓNKOU.

V záverečných súťažiach získala 2x BEST IN GROUP 1 a   BEST IN SHOW 3. Gratulujeme majiteľom Priscilly!

  

 

Úspechy našich odchovov vo Fínsku, Švédsku, CZ a Austrálii, 14.08.2022

 LUSH LIFE Wavelet (Winston) získal 2x CQ, CAC, 1x BOB a 1x BOS. Týmto sa stal Winston FÍNSKYM ŠAMPIÓNOM. Obrovskú gratuláciu posielame do Fínska. Winston je našim prvým fínskym šampiónom a taktiež tridsiatym druhým odchovaným šampiónom z našej stanice!

LADY GAGA Wavelet vo Švédsku vyhrala svoj prvý CAC, CQ a BOB. Obrovskú gratuláciu posielame do Švédska.

 DESEADO Wavelet získal tento víkend 2x BOB a tak už mu chýbajú len 4 body na Austrálskeho šampióna.

RONETTE Wavelet získala na Krajskej výstave Veľmi nádejný 1 a OCEAN WIND Wavelet získala Krajského víťaza. Gratuláciu posielame do CZ.

   

 

ECVO + Gonio vyšetrenie Trnava, 09.08.2022

Vyšetrenia dedičných ochorení očí u psov (certifikát EESVO) absolvovali nasledovní jedinci:

KENNETH Wavelet - výsledok negatívny

NO TE VAYAS Wavelet - výsledok negatívny

PENELOPE Wavelet - výsledok negatívny

RUMBA Wavelet - výsledok negatívny

KILIMANJARO Del Majaceite - výsledok negatívny

 

Výstava Austrália, 7.8.2022

Deseado Wavelet vyhral 6x BEST OF BREED a 1x BEST IN GROUP OPEN. Gratulujeme majiteľke Millisy Fox v Austrálii.

Deseado je už len krôčik od získania titulu AUSTRÁLSKY ŠAMPIÓN.

 

Balkan Tour s Natty a Suzie, 06.08.2022

JCH.CZ Ocean Wind Wavelet aka "SUZIE" a BCH.HU Ronette Wavelet "NATTY" sa zúčastnili Balkánskeho tour a doniesli si domov tieto tituly:

Suzie sa stala: CHAMPION BOSNA & HERCEGOVINA, FED.BIH, MONTENEGRO, BALKAN, MEDITERRANEAN, JADRAN, JUGOSLAVIA, SERBIA

Natty sa stala: BABY CHAMPION BOSNA & HERCEG., BABY CH+GCH MONTENEGRO, BALKAN, MEDITERRANEAN, JADRAN, JUGOSLAVIA, NATO

Čerešničkou na torte bola Natty, ktorá vyhrala RES.BEST IN SHOW v Čiernej Hore a neskôr v Srbsku a Suzie si odniesla 2x CACIB. Gratulujeme majiteľke Kláre Zelenkovej k týmto úžasným úspechom, tvrdej drine a perfektne odprezentovaným dievčatám, tak ako stále :-) 

  

 

Zdravotné Vyšetrenia našich jedincov - 04.08.2022

V uplynulých dňoch absolvovali títo jedinci zdravotné vyšetrenia s oficiálnym certifikátom, s týmito výsledkami:

KILIMANJARO Del Majaceite _ HD A/B, ED 0/0    - náš zapožičaný jedinec zo Španielska

MALIBU Wavelet __________ HD A/A, ED 0/0    - majiteľ: T. Whitehead, Anglicko

NIEBLA DEL MAR Wavelet ___ HD A/A, ED 0/0    - majiteľ: R. Capille, Anglicko

OFF HE GOES Wavelet ______ HD A/A, ED 0/0    - majiteľ: P. Radecki, Poľsko

PERKIN Wavelet ___________ HD A/A, ED 0/0    - majiteľ: P.Jirsák, SK

PHILIPPA Wavelet _________ HD A/A, ED 0/0     - majiteľka: A.-L. Doll, Nemecko

PRISCILLA Wavelet ________  HD A/A, ED 0/0    - majitelia: Csanád Denk, Judit Beke, Csaba Denk (Maďarsko)

OCEAN WIND Wavelet  ____  eo-PRA N/N, PRA-prcd N/N, CHG N/N, NAD N/N, DM N/N, Brachyuria N/N  - majiteľka: K.Zelenková (CZ)

RONETTE Wavelet ________  eo-PRA N/N, PRA-prcd N/N, CHG N/N, NAD N/N, DM N/N, Brachyuria N/ST  - majiteľka: K.Zelenková (CZ)

 

GRATULUJEME VŠETKÝM MAJITEĽOM K FANTASTICKÝM VÝSLEDKOM - len tak ďalej a chovu ŠVP ZDAR ! :-)

 

Nordic show Ransater, Švédsko  31.07.2022

Lady Gaga Wavelet získala známku Výborná, RES.CAC, RES.CAC NORDIC. Gratulujeme majiteľke Paule Flenmark (SWE).

 

Nordic show, FIN  16.07.2022

Lush Life Wavelet získal V1, CQ, CAC a BEST OF BREED. Obrovskú gratuláciu do Fínska posielame majiteľke Sini Kursu.

 

Medzinárodná výstava Offenburg, DE  16.07.2022

Rozhodca: Wilfried Peper (DE)

Veľmi si vážime výsledok Philippy Wavelet, nakoľko zo všetkých prihlásených ŠVP získali len dvaja titul a známku Výborná. Ostatné jedince boli neposúdené prípadne diskvalifikované. 

PHILIPPA Wavelet - V1, CAJC, JUNIOR BEST OF BREED a Alpensieger 2022. Gratulujeme a ďakujeme majiteľke Anne-Lene a Jelto za skvelé výsledky a prezentáciu!

 

Medzinárodná výstava Sarvár, HU  15-16-17.07.2022

Rozhodcovia:   PIA - Vilmos Kardos (HU),   SOB - Jasna Matejcic (CRO),   NED -  Zoran Brankovic (RS)

RONETTE Wavelet:     PIA - Veľmi nádejná 1     SOB -  Veľmi nádejná 1, BOB Minor Puppy       NED - Veľmi nádejná 1, nová BABY ŠAMPIÓNKA MAĎARSKA

OCEAN WIND Wavelet:   PIA  -  CAC, res.CACIB       SOB - 1x Veľmi dobrá 1             NED -  CAC, res.CACIB

 

Národná výstava Nowy Targ, 09.07.2022

CH. Kilimanjaro Del Majaceite (ES) - V1, CAC, BOB, BEST IN GROUP 3 !!!

JWW-20, MULT.JCH Penelope Wavelet - V1, CAJC, BOS a dokončila POĽSKÉHO JUNIORŠAMPIÓNA !!!

C.I.B-MULT.CH Maxijane Dankin Donut for Wavelet - V1, CAC, Best female.

  

 

Národná špeciálna výstava, 09.07.2022

 Kendall Wavelet vyhral "Winners dog" a začal tak svoj Šampionát v USA. Veľká gratulácia majiteľke+handlerke - Noreena Seery (na foto).

BISS BIS GCH Emanuel Wavelet získal Award of Merit. Taktiež veľká gratulácia majiteľkám Janet Rahn a Kadence Lancaster!

 

Národná výstava psov Klatovy, 02.07.2022

JCH. Ocean Wind Wavelet získala V1, CAC, NV a BOS. Gratulujeme majiteľke Kláre Zelenkovej!

 

SVETOVÁ VÝSTAVA MADRID, ES - 23,24,25.06.2022

!!!!!!!!!!!!!!!!!! SEN SA STAL SKUTOČNOSŤOU !!!!!!!!!!!!!!!

PENELOPE WAVELET vyhrala SVETOVÉHO VÍŤAZA MLADÝCH 2020, stala sa ŠPANIELSKOU ŠAMPIÓNKOU MLADÝCH a Víťazkou junior RSCE !!!!!!

RAYARAGUA BILLABONG sa stal ŠPANIELSKYM VETERÁN ŠAMPIÓNOM a Víťazom veteránov RSCE !!!!!!!!!!!!!!!!

KILIMANJARO DEL MAJACEITE sa stal ŠPANIELSKYM ŠAMPIÓNOM a Víťazom RSCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

     Kilimanjaro Del Majaceite       Rayaragua Billabong       Ibiza Wavelet       Penelope Wavelet       Muffin De Valneboeiro   

23.06.2022 - RSCE WINNER CACIB

judge: María José Haro Kay

 

 V1, CAC, CACIB, BOS

CH. ES !!!

 V1, CCV,

VET.CH.ES !!!

V3 

V1, CCJ,

JCH.ES !!! 

V2, RCCV 

24.06.2022 - CAC SPECIALITY

judge: Manuel Angulo Morales

 

 V3 V2, RCCV  V5 V1, CCJ, BEST JUNIOR  V1, CCV 

25.06.2022 - WORLD DOG SHOW

females - J.M. López-Sidro Ibaňez

males - Antonio Garcia Perez

V5 V4 V7

V1, CCJ

JUNIOR WORLD WINNER 2020 

V3

 

    

 

25.06.2022 - Medzinárodná výstava Brno,CZ

JCH. Ocean Wind Wavelet získala V1, CAC, CACIB, BOB - Gratulujeme majiteľke Kláre Zelenkovej (CZ).

 

 

10-12.06.2022 - Medzinárodná výstava Nitra

Rozhodcovia:   PIA - Bojan Matakovic (CRO),   SOB - Radim Kašpar (CZ),   NED - Ann Ingram (IE)

Muffin De Valneboeiro - 3x VETERAN BOB, 2x BOB a 1x BOS - stala sa novou VETERÁN ŠAMPIÓNKOU :-)

  

28-29.05.2022 - Klubová výstava Námešť na hané,CZ

SOBOTA - rozhodca: Mark Boswell, UK - počet prihlásených ŠVP: 7

JONATHAN WAVELET (Ernesto) - V1, CAC, KLUBOVÝ VÍŤAZ, BOB - Gratulujeme veľmi majiteľovi Hanušovi Šparlinkovi (CZ) !!!

OCEAN WIND WAVELET (Suzie) - V1, CAC, KLUBOVÁ VÍŤAZKA, BOSSuzie sa stala novou ČESKOU JUNIORŠAMPIÓNKOU -  Gratulujeme majiteľke Kláre Zelenkovej (CZ) !!!

NEDEĽA - rozhodca: Peter Berchtold, AT - počet prihlásených ŠVP: 5

OCEAN WIND WAVELET (Suzie) -   V1, CAC, Víťaz Hané, BOS

 

21-22.05.2022 - Výstavy CZ a LT

Medzinárodná výstava Litoměrice (CZ) , rozhodca: František Korda,CZ

OCEAN WIND Wavelet - V1, CAJC, BOS - Gratulujeme majiteľke Kláre Zelenkovej.

 

Národná výstava Birštonas (Litva)- Gratulujeme majiteľke Kristine Dambrauskiene.

POPEYE Wavelet -  SOB: V1, CAJC, JBOB, BOB

                    -  NED: V1, CAJC, BOS

 

20.05.2022 - Výstavy CRO, SRB, USA

Za uplnynulý víkend sa konalo viacero výstav v strednej Európe ale aj USA.

 SRBSKO (rozhodca Slobodan Nasteski,MK) ....

Taco (Kilimanjaro Del Majaceite) - V1, CAC a NOVÝ SRBSKÝ ŠAMPIÓN

Penelope Wavelet - V1, CAJC, JBOB, BOB a NOVÁ JUNIORŠAMPIÓNKA SRBSKA

Ibiza Wavelet - V1, CAC a NOVÁ ŠAMPIÓNKA SRBSKA 

CHORVÁTSKO - PINA FOR CANINA AQUA Wavelet - 2x CAJC (Gratulujeme Marte Mrduljaš!) - Pina tiež prešla vyšetreniami - HD A, ED 0.

USA - Emanuell Wavelet - sa umiestnil BEST IN GROUP 3.

  

 

08.05.2022 - Krajská Výstava Staňkov,CZ

Rozhodca: Kristina Vaničková,CZ

OCEAN WIND Wavelet (Suzie) - vyhrala V1, VTM, a nakoniec JUNIOR BEST IN SHOW 1.

Gratulujeme majiteľke Kláre Zelenkovej!! :)

 

07.05.2022 - Národná výstava Krosno,PL

Rozhodca: Magdalena Swieton /PL/

KILIMANJARO DEL MAJACEITE - V1, CAC, BOS  = NOVÝ ŠAMPIÓN POĽSKA   a   Penelope Wavelet - V1, CAJC, JBOB, BOB

 

23.04.2022 - Európska Výstava Paríž,FR

Rozhodca: Yannick Musserau,FR

PRISCILLA Wavelet - Exc.1, EUROPEAN JUNIOR WINNER 2022       PHILIPPA Wavelet - Excellent 2, VICE EJW-22    

   

  

18.04.2022 - Výstavný víkend - HU, LUX, UK, USA 

V anglickom meste Edwinstowe sa zúčastnil Open show náš odchovanec Rieka (I FEEL IT COMING Wavelet). Výborne sa predviedol, gratulujeme majiteľom Rachel a Andrew Capille.

V americkom meste Perry, štát Georgia sa zúčastnil viac dňovej výstavy Emík (Emanuell Wavelet) a so svojou mladou majiteľkou Kadence Lancaster vyhrali BEST IN SHOW 1. Obrovská gratulácia!!!

V Luxembursku sa konala dvojdňová výstava, kde sa predviedla Philippa Wavelet. Prvý deň získala V1, CAJC, JUNIOR BOB a nakoniec aj BOB. Druhý deň dostala známku VD 2. Philippa sa však prvý deň stala aj LUXEMBURSKOU JUNIOR ŠAMPIÓNKOU. Gratulujeme majiteľke Anna-Lena Doll (Nemecko).

a nakoniec v maďarskom meste Szilvasvárad sa konala 4-dňová výstava, kde sa zúčastnila prvé dva dni naša Penelope. Tá získala oba dni V1, CAJC, JBOB, BOB a druhý deň aj vyhrala v záverečných súťažiach JUNIOR BEST IN GROUP 1 a v dospelých BEST IN GROUP 4. Rovnako sa stala aj Maďarskou junioršampiónkou.  3 dni sme vystavovali aj našeho zapožičaného hosťa Taca (Kilimanjaro Del Majaceite), ktorý získala všetky 3 dni V1, CAC, CACIB a BOS a stal sa MAĎARSKÝM ŠAMPIÓNOM. Zvyšné dva dni v triede mladých sa vystavovala Tuntun - PRISCILLA WAVELET - sestra Penelope. Tá získala v nedeľu V1, CAJC, JBOB a BOB a v záverečných súťažiach bola v užšom výbere JBIS. 

    

 

09.04.2022 - Národná výstava Brno (CZ)

Rozhodca: Kristína Vaničková (CZ)

TACO (Kilimanjaro Del Majaceite): V1, CAC, Národný vítez ČR 2022, BOB   a   Penelope Wavelet: V1, CAJC, BOJ + dokončila JCH.CZ

 

 

02.04.2022 - Výstava Nitra (SK) a České Budejovice (CZ)

Rozhodca Nitra: Jozef Jursa (SK) 

Penelope Wavelet získala V1, CAJC, JBOB a BOB a stala sa novou Junioršampiónkou Slovenska.

Rozhodca ČB: Petr Řehánek (CZ)

Ocean Wind Wavelet (Suzie) získala V1, CAJC a JBOB. Gratulujeme majiteľke Kláre Zelenkovej! :)

  

  

27.03.2022 - CAC Salgotarján,HU 

Rozhodca: Szabó Sándor (HU)

KILIMANJARO Del Majaceite - V1, CAC, BOB, PENELOPE Wavelet - V1, CAJC, JBOB, BOS

 

19-20.03.2022 - Jubilejná Špeciálna a klubová výstava Viničné,SK

Sobota (rozhodca): BOB, JBIS, BIS MAURO MOSTARI (IT)    Nedeľa: BOB+BIS: Linda Voláriková (SK) , JBIS: Mauro Mostari (IT)

ORINOCO FLOW Wavelet (vystavoval sa iba v sobotu) ---- Výb.1, CAJC, Víťaz špeciálnej výstavy mladých 2022

PADDIE Wavelet (vystavoval sa iba v nedeľu) ---- Dobrý

NO TE VAYAS Wavelet (vystavoval sa oba dni) ---- 2x Výb.1, CAC, CC, BOS, Víťaz špeciálnej výstavy 2022, Klubový víťaz 2022

KENNETH Wavelet (vystavoval sa oba dni) - 2x Výb.1, CAC, CC - nový KLUBOVÝ ŠAMPIÓN a nový SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN

PENELOPE Wavelet (vystavovala sa oba dni) - 2x Výb.1, CAJC, JBOB, BOB, 2x JUNIOR BEST IN SHOW 1 !!!! a v sobotu BEST IN SHOW 3

Ďakujeme a gratulujeme všetkým majiteľom za vystavenie našich odchovov. Sme na všetkých pyšní!

  

   

 

5.3.2022 - Jihočeská oblastní výstava, Čes.Budejovice,CZ

Suzie (Ocean Wind Wavelet) v triede mladých získala V1, a Víťaz oblastnej výstavy mladých. Gratulujeme maj.Kláre Zelenkovej :-)

 

Výstavný pes roka 2021 - KCHPS

Klub chovateľov poľovných sliedičov vyhlásil najúspešnejších výstavných psov za rok 2021.

CARLOS (Key West Wavelet) vyhral 1.miesto. Stal sa teda najlepším Španielskym vodným psom na Slovensku v roku 2021 a takisto najlepším výstavným psom v klube KCHPS zo všetkých zastrešených plemien.

 

17-19.02. Medzinárodná výstava Budapešť,HU

Tuntun - Priscilla Wavelet - sa zúčastnila 3-dňovej výstavy v Budapešti. Ku krásnym výsledkom gratulujeme jej majiteľom:

Štvrtok 17.02. - rozhodca: BOB+BOG Váczi-Balogh Zsuzsana (HU)   -   Exc.1/2, CAJC, JUNIOR BOB, BOB, BEST IN GROUP 4th.

Piatok 18.02. - rozhodca: BOB Roberto Schill (RO) -   Exc.1/2, CAJC, JUNIOR BOB, BOB, JBOG 8, JUNIOR BIS TOP 6

Sobota 19.02. - rozhodca: BOB Erdosz Lászlo (HU) -  Exc.1/2, CAJC, JUNIOR BOB, BOB a nová JUNIORŠAMPIÓNKA MAĎARSKA

   

 

17.02. Vyšetrenia našich odchovov 

Vo februári sa zúčastnili vyšetrenia nasledujúce odchovy:

PHILIPPA Wavelet (10 mesiacov) - pred rtg vyšetrenie - HD A ; ED 0    ----  gratulujeme majiteľke Anna-Lena Doll (NEMECKO)

ONLY NANGA Wavelet (13 mesiacov) - HD A, ED 0 ----- gratulujeme majiteľovi Michal Chwalik (POĽSKO)

OFF HE GOES Wavelet - 

 

12.02.2022 - Medzinárodná výstava Gliwice,PL 

Rozhodca: Malgorzata Supronowicz,PL

Kilimanjaro Del Majaceite (tr.stredná) - V1, CAC, CACIB, BOB     a    Penelope Wavelet (tr.mladých) - V1 /2, CAJC, JBOB

 

05-06.02.2022 - DUO CACIB Brno,CZ 

Sobota - 05.02.2022 - rozhodca BOB: Zdenka Jílková,CZ       rozhodca BOG:  Judit Beke,HU

Kilimanjaro Del Majaceite - CAC, CACIB, BOB a 4.miesto v skupine VIII. FCI   (maj: Marta a José Carlos, kennel Majaceite, ES)

Penelope Wavelet - CAJC, JBOB

Macarena Wavelet - V2, res. CAC   (maj: Hana Škrobová,CZ)

 

Nedeľa - 06.02.2022 - rozhodca BOB:  Tamás Jakkel, HU

Kilimajaro Del Majaceite - CAC, CACIB, BOB   (maj: Marta a José Carlos, kennel Majaceite, ES)

Penelope Wavelet - CAJC, JBOB

Novela De Amor Wavelet - CAC, res. CACIB   (maj: Soňa Doudová)

Macarena Wavelet - VD 1  (maj: Hana Škrobová,CZ) 

       

 

25-31.01.2022 - Vyšetrenia našich odchovov

 Na vyšetrení dysplázie lakťových a bedrových kĺbov sa v januári zúčastnili naše odchovy:

1. NOVELA DE AMOR Wavelet - HD A, ED 0, OCD 0/0, Splondylosis (Neg.) - Gratulujeme majiteľom Soni a Markovi Doudovim (CZ).

2. ORINOCO FLOW Wavelet -  HD A, ED 0 - Gratulujeme majiteľke Márii Chabrečkovej a rodine (SK)

3. OCEAN WIND Wavelet - HD A, ED 0 - Gratulujeme majiteľke Kláre Zelenkovej (CZ)

4. PENELOPE Wavelet - predbežné vyšetrenie (9 mesiacov) - HD A, ED 0 ♥

 Webdesign pre chovatelov

© 2015 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele